ua ru

Основною версією вибуху в багатоповерхівці в Миколаєві є самогубство, - МВС

Міліція Миколаєва відпрацьовує самогубство як основну версію вибуху в багатоповерховому будинку за адресою вулиця Лазурна, 40.

Міліція Миколаєва відпрацьовує самогубство як основну версію вибуху в багатоповерховому будинку за адресою вулиця Лазурна, 40. Про це, як передає місцеве видання "НікВєсті", сказав в.о. начальника слідчого управління УМВС України в Миколаївській області полковник міліції Олександр Савченко.

Зазначається, що перед сьогоднішньою трагедією мешканець будинку почав розсилати своїм близьким прощальні повідомлення в Інтернеті.

Міліція не виключає інших версій і продовжує їх відпрацьовувати.

Савченко не назвав, у якій квартирі і на якому поверсі стався вибух. При цьому він пояснив, що цій людині за 30 років і є підстави вважати, що в цій квартирі була ще одна людина.

Раніше керівник ДержНС Сергій Бочковський заявив, що ймовірною причиною вибуху в багатоповерхівці за адресою вул. Лазурна, 40 є вибух побутового газу на 8-му або 9-му поверсі. З його слів, у результаті вибуху загинула 46-річна жінка.

Основною версією вибуху в багатоповерхівці в Миколаєві є самогубство, - МВС

(Фото: AFP)

Нагадаємо, міліція порушила кримінальну справу за ознаками ч.2 ст.270 КК України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.