ru ua

Осмаєв після замаху вже обіцяє скоро "знову бути у строю"

Осмаєв після замаху вже обіцяє скоро "знову бути у строю" Фото: Адам Осмаєв написав пост у соцмережі

Поранений доброволець повідомив про покращення стану свого здоров’я

Колишній керівник миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва Адам Осмаєв, на якого напередодні вчинили замах і який перебуває в лікарні, заявляє про покращення стану свого здоров’я й обіцяє "скоро знову бути у строю". Про це він повідомив у своєму Facebook.

"Дякую всім, хто переживав. Був момент, коли здавалося, що настав час зустрітися з дорогими друзями, які віддали життя, захищаючи Батьківщину, на Кавказі або в Україні. Але Всевишній розпорядився інакше і земні ангели з медиків Києва залікували так, що мало не краще, ніж раніше. Так що, на зло ворогам, скоро знову буду в строю, дасть Бог", - написав Осмаєв у соцмережі.

Благодарю всех кто переживал. Был момент, когда казалось, что пришло время встретиться с дорогими друзьями, отдавшими жи...

Опубліковано Adam Osmaev 5 червня 2017 р.

Нагадаємо, озброєний напад на Осмаєва і його дружину, Аміну Окуєву, стався 1 червня у Подільському районі Києва. За даними поліції, чоловік, який назвався іноземним журналістом, завчасно домовився з подружжям про зустріч. За версією силовиків, коли вони сіли в автомобіль, невідомий дістав із коробки пістолет "Глок" і вистрілив у груди Осмаєву, у відповідь Окуєва зі свого пістолета Макарова зробила кілька пострілів у стрілка.

Обох чоловіків доправили до лікарні. Аміна Окуєва не постраждала.

За фактом замаху на вбивство двох і більше осіб розпочали кримінальне провадження. У поліції заявляють, що основною версією нападу на подружжя добровольців розглядають їхню патріотичну позицію.