ru ua

Зброя з США забезпечить мир на Донбасі, - Чалий

Зброя з США забезпечить мир на Донбасі, - Чалий Фото: Валерій Чалий (mfa.gov.ua)

На думку посла, це - справедливий і правильний крок із точки зору наближення миру

Постачання американської оборонної зброї в Україну забезпечить мир на Донбасі. Так вважає посол України в США Валерій Чалий, про що він написав 23 грудня 2017 року в своєму Facebook.

"Нарешті! Наші стратегічні партнери - США остаточно визначилися: Україна як суверенна країна має легітимне право на закупівлю й отримання оборонних озброєнь, у тому числі летальних. Це - справедливий і правильний крок із точки зору наближення миру. Слабкість провокує агресора. Сила - його стримує і примушує до миру", - йдеться в пості посла у соцмережі.

На думку Чалого, це рішення "матиме довгостроковий вплив не тільки на розвиток стратегічного партнерства України та США, але й на забезпечення безпеки в Європі".

Нарешті! Наші стратегічні партнери - США остаточно визначилися: Україна, як суверенна країна, має легітимне право на зак...

Опубліковано Валерієм Чалим (Valeriy Chaly) 22 грудня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки ухвалили рішення поставити Україні "просунуті оборонні засоби" в рамках зусиль Вашингтона щодо зміцнення обороноздатності країни.