В Україні опубліковано закон про введення нового вихідного

В Україні опубліковано закон про введення нового вихідного
Фото: новорічні свята (РБК-Україна)

Закон вступить в силу 2 грудня 2017 року

Закон про введення нового вихідного в Україні опубліковано у виданні "Голос України" від 1 грудня 2017 року. Він набуде чинності з наступного дня після публікації.

Так, відповідним законом вносяться зміни до ст.73 Кодексу законів про працю України.

"Абзац третій і п'ятий частини першої викласти в такій редакції: 7 січня і 25 грудня - Різдво Христове, 1 травня - День праці", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Кабінет міністрів України у двомісячний строк з дня набрання чинності цього закону має привести свої нормативно-правові акти у відповідності з цим законом, забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому закону.

 

Закон про вихідний день 25 грудня (Різдво Христове за Григоріанським календарем) оприлюднено в газеті «Голос України» - ...

Опубліковано Верховна Рада України 1 грудня 2017 р.

Нагадаємо, 29 листопада Президент України Петро Порошенко підписав закон про введення нового вихідного в Україні

Мова йде про Закон України №5496 "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів", згідно з яким в Україні вводиться новий вихідний - 25 грудня (Різдво), а 2 травня стає робочим днем.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся