Порошенко підписав закон про введення нового вихідного в Україні

Порошенко підписав закон про введення нового вихідного в Україні
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

В Україні вводиться новий вихідний - 25 грудня

Президент України Петро Порошенко підписав закон про введення нового вихідного в Україні. Про це йдеться на сторінці відповідного закону на сайті Верховної Ради України.

Таким чином, Порошенко підписав Проект Закону №5496 "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів", згідно з яким в Україні вводиться новий вихідний - 25 грудня (Різдво).

Як зазначається, цей закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування.

Порошенко підписав закон про введення нового вихідного в Україні

Фото: сторінка закону на сайті Ради (rada.gov.ua)

Нагадаємо, 21 листопада закон про введення нового вихідного в Україні підписав голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Зазначимо, Рада 16 листопада підтримала Проект Закону №5496 "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів". Відповідний законопроект підтримали 238 нардепів. Так, відповідно до законопроекту, 25 грудня (Різдво за Григоріанським календарем) визнано офіційним святковим днем в Україні. Відповідно, 25 грудня в Україні буде вихідним днем.

Разом з тим, відповідним законом скасовується святковий день 2 травня, який тепер в Україні буде робочим. Так, законом внесено зміну до статті 73 Кодексу законів про працю України, згідно з якою святковим вважається лише 1 травня - День праці.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся