Опубліковано новий Митний кодекс України

Вівторок 24 квітня 2012 11:21

Новий Митний кодекс України  опублікований 21 квітня 2012 р. у виданні "Голос України". Кодекс набирає чинності з першого числа другого місяця, що слідує за місяцем його опублікування, тобто з 1 червня 2012 р.

Новий Митний кодекс передбачає передачу всіх повноважень по виданню наказів нормативного характеру від Держмитслужби Міністерству фінансів України. Також передбачено, що вартість товарів, які можуть ввозитися громадянами на митну територію України без сплати податків через сухопутні і морські пункти пропуску складає 500 євро, повітряним сполученням - до 1 тис. євро, а при поштових пересиланнях - до 300 євро.

Кодекс виключає митну брокерську діяльність з числа видів діяльності, на здійснення яких митними органами надаються дозволи. Виключена необхідність надання фінансової страхової гарантії в розмірі не менше 300 тис. євро, а працює з брокером агенту з митного оформлення не потрібно буде підтверджувати кваліфікацію в Держмитниці і рівень спеціальних знань.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович підписав кодекс 19 квітня 2012 р.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся