ru ua

Опозиція продовжить переговори з Януковичем, - Кличко

Лідери опозиції продовжать участь у переговорному процесі із Президентом України Віктором Януковичем.

Лідери опозиції продовжать участь у переговорному процесі із Президентом України Віктором Януковичем з урегулювання політичної кризи у країні. Про це зі сцени Євромайдану заявив лідер "Удару" Віталій Кличко.

За його словами, опозиціонери продовжують Євромайдан, поки Янукович не погодиться на скасування "ручних законів" від 16 січня і дострокові вибори Президента.

Як заявив лідер фракції "Батьківщина" у ВР Арсеній Яценюк, влада повинна повністю змінити уряд, який поведе Україну до Європи і звільнить засуджену екс-прем'єрку Юлію Тимошенко: "Новий уряд, який очолить Україну, поведе її до Європи і звільнить Юлію Тимошенко".

Опозиція продовжить переговори з Януковичем, - Кличко

(Фото: "ЕспресоTV")

Зі слів лідера "Батьківщини", на позачерговій парламентській сесії 28 січня вирішуватиметься доля України. "Вівторок - судний день. Ми не віримо жодному їх слову (влади), ми віримо тільки у їх дії", - заявив Яценюк.

А лідер фракції "Свобода" Олег Тягнибок закликав громадян України виходити на акції протесту в рамках Євромайдану: "Наша боротьба триває. Поки ми не можемо вирішити тих вимог, які ставить суспільство перед Президентом, ми будемо продовжувати наш протест".

Нагадаємо, зустріч глави держави з опозиціонерами в рамках робочої групи з урегулювання політичної кризи тривала більше ніж три години.