Опозиція показала, що фізично здатна захищати Конституцію, - Яценюк

НовиниПолітика    27.12.2012 - 21:44

В Верховній Раді VII скликання опозиція показала, що здатна захищати українську Конституцію. Про це заявив голова фракції ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк в ефірі телеканалу ТВі.

"Опозицію у минулому парламенту загнали...в цьому парламенті ми показали владі, що ми фізично здатні захищати українську Конституцію... Відбулась перша спроба створення балансу у стінах ВР. Але це ніяк не вплинуло на зарплати українців та інші показники... Опозиція повинна показати нову якість, але вона може зробити це тільки тоді, коли люді повірять, що вона це може", - наголосив Яценюк.

Він також зазначив, що зараз в Україні політична система побудована на тому, що "ти можеш піти в політику, якщо в тебе є гроші. "Ми повинні крок за кроком змінювати політичну систему...робити з політика незалежну особу...половина парламенту  - це делеговані бізнес-корпораціями люди", - наголосив Яценюк. Він також підкреслив, що зараз політика вже дійшла до того, що "не грає ролі, які закони ти вносиш до ВР, важливо яку територію ти відвоюєш біля президії ВР". "Це знищує країну.. це свідчення повної тотальної деградації", - наголосив Яценюк.

Читайте також: У Раді буде створено Раду опозиційних фракцій

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top