Опозиція не зможе зібрати людей на акції протесту, - експерт

Понеділок 08 квітня 2013 11:29

Опозиція не зможе мобілізувати людей на масові акції протесту. Про це в ефірі телеканалу «Рада» сказав голова правління центру політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

«Ми вже побачили, що у вівторок з темою київських виборів опозиційна акція не зовсім спрацювала. І в майбутньому її чекає фіаско», - сказав Фесенко.

«Коли парламентська криза дійшов до певного піку, і напруга довго тримається високий, починається те, що називається, «втома металу». Деякі опозиційні депутати не витримують, виходять з фракції. Тепер вже Анатолій Гриценко загрожує також вийти з партії, оскільки вважає, що рішення опозиції приймаються без обговорення з депутатами. Я думаю, що це прояв деяких кризових тенденцій всередині самої опозиції», - зазначив політолог.

Фесенко вважає, що причин виходу депутатів з лав «Батьківщини» декілька. «По-перше, про деякі з депутатів, які зараз перейшли до парламентської більшості, давно визначили як слабка ланка опозиції. По-друге, є незадоволення багатьох опозиційних депутатів внутрішньою ситуацією в «Батьківщині». Наприклад, Олег Канівець давно звертався до Яценюка і Турчинова з проханням вирішити його проблему. В обох випадках лідери опозиції не попередили можливих наслідків», - резюмував експерт.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся