Опозиція наполягає на першочерговому розгляді законопроекту про скасування пільг для членів уряду і ВР

Понеділок 03 червня 2013 12:04

Опозиція наполягає на першочерговому розгляді законопроекту № 2221 про скасування необгрунтованих пільг для осіб, уповноважених на виконання функцій державою. Про це на погоджувальній раді заявив голова "Батьківщини" Арсеній Яценюк, передає кореспондент РБК-Україна.

"Законопроект № 2221 - про скасування необгрунтованих пільг і привілеїв, уповноважених на виконання функцій державою... про те, щоб були скасовані пільги у членів уряду, у членів Верховної Ради, щоб нарешті продати Кончу-Заспу, за яку чомусь платять платники податків... Думаю, що цей законопроект має бути розглянутий одним з перших, оскільки в Україні величезні проблеми з виконання державного бюджету і тому нема чого містити Президента, членів уряду, членів парламенту за рахунок платників податків", - сказав Яценюк.

Цю ідею підтримав і лідер фракції "Удар" Віталій Кличко, підкресливши, що прийнявши цей законопроект, парламент забезпечить, щоб зарплата членів уряду і депутатів нараховувалася за тим же принципом, що і звичайним громадянам.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся