Опозиція на мітингу в Києві ухвалила резолюцію (доповнення)

Три опозиційні сили "Батьківщина", "Удар" і "Свобода" сьогодні у Києві на мітингу "Вставай, Україно!" прийняли резолюцію. Текст резолюції, яку зачитав заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв, надала прес-служба ВО "Батьківщина". 

"Ми, учасники всеукраїнських зборів депутатів місцевих рад та представники української громадськості, вимагаємо:

1. Прийняти на засіданнях місцевих рад, депутатами яких ми є, рішення щодо невизнання та невиконання на території цих рад "законів", "постанов" та інших рішень, ухвалених під час спроби узурпації влади.

2. Внести у порядок денний Верховної Ради законопроекти, які були "ухвалені" 4 квітня 2013 р. на так званому виїзному засіданні парламенту, та розглянути їх на легітимному пленарному засіданні парламенту згідно з регламентом.

3. Не допустити проведення так званого референдуму, який має на меті продовження президентських повноважень Віктора Януковича.

4. Негайно призначити вибори київського міського голови та Київської міської ради на червень 2013 р.

5. Скасувати антинародну пенсійну реформу, як того вимагає більшість громадян України.

6. Відправити у відставку уряд Азарова, який призвів до глибокої соціально-економічної кризи в Україні.

7. Оголосити проведення всеукраїнської акції протесту "Вставай, Україно!" в Києві у День Європи, 18 травня 2013 р., з вимогою провести дострокові президентські вибори після усунення від влади президента Януковича, як головного узурпатора влади та порушника Конституції України.

8. Звільнити всіх політичних в'язнів, зокрема, Юлію Тимошенко". 

Після цього лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк офіційно оголосив про завершення опозиційної акції "Вставай, Україно!" в Києві, і мітингувальники почали розходитися.

Читайте також: У Києві біля пам'ятника Шевченку розпочався мітинг опозиції

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся