ОПОРА склала рейтинг активності нардепів-мажоритарників

НовиниСуспільство    25.11.2016 - 13:28
Фото: нардепи у Верховній Раді
Фото: нардепи у Верховній Раді

Рейтинг мажоритарників очолив Павло Дзюблик з "Народного фронту"

Громадянська мережа ОПОРА склала рейтинг активності нардепів-мажоритарників протягом 12 пленарних засідань у жовтні 2016 року. Відповідний рейтинг опубліковано на сайті активістів.

Повідомляється, що протягом зазначеного періоду 105 депутатів-мажоритарників зареєстрували 68 постанов і 159 законопроектів.

"За результатами моніторингу, у жовтні тільки 10 депутатів зареєстрували законопроекти, що стосуються проблем округу... Свої передвиборні обіцянки виконали 12 депутатів", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що в жовтні 21 нардеп дотримувався дисципліни в розрізі присутності під час голосування з питання порядку денного в парламенті. Депутати не пропустили жодного засідання парламенту і в 100% випадків голосували за всі законопроекти, які були винесені до розгляду парламентом. З 105 мажоритарників тільки представник Луганської області Євген Бакулін пропустив всі 12 пленарних засідань парламенту.

У той же час складено рейтинг активності мажоритарників. За сукупністю всіх показників у жовтні лідирує представник Житомирської області Павло Дзюблик з "Народного фронту", він же є лідером за показниками роботи на окрузі. Найактивнішим депутатом за показниками роботи у парламенті став Михайло Головко від БПП (Тернопільська область). Лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак знаходиться на третьому місці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Раді пропонують штрафувати нардепів за прогули.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top