Операційні системи "Укрзалізниці" не постраждали від кібератаки

НовиниНадзвичайні події    28.06.2017 - 14:51
Фото: будівля офісу "Укрзалізниці" (facebook.com/golovauz)
Фото: будівля офісу "Укрзалізниці" (facebook.com/golovauz)

Робота транспортної компанії не припинялася

У ПАТ "Укрзалізниця" заявили, що системи, які відповідають за операційну діяльність компанії, в результаті хакерської атаки не постраждали. Робота "Укрзалізниці" не припинялася, повідомляє прес-служба компанії у Facebook.

"Учора інформаційні системи "Укрзалізниці" зазнали впливу масованої хакерської атаки. Системи, які відповідають за операційну діяльність "Укрзалізниці", не постраждали", - йдеться в повідомленні в соцмережі.

За інформацією компанії, зараження зазнали переважно комп'ютери з програмним забезпеченням M.E.Doc і системи бухгалтерського обліку, які були пов'язані з M.E.Doc, проте їхня кількість незначна.

"Також є деякі питання із зарахуванням коштів через електронні канали у вантажовідправників через проблеми з банками, які також зазнали впливу хакерської атаки", - поінформували в УЗ.

Зазначено, що мінімізувати наслідки впливу хакерської атаки вдалося завдяки заходам, вжитим за результатами аналізу атаки на інформаційно-телекомунікаційну систему "Укрзалізниці", яка сталася в грудні 2016 року.

"ІТ-спеціалісти разом із фахівцями з кібербезпеки оперативно локалізували вогнища атаки. Робота "Укрзалізниці" не припинялася, вона працює у штатному режимі", - резюмували у відомстві.

Нагадаємо, раніше на сайті Урядового порталу повідомлялося, що масштабну кібератаку на корпоративні мережі та мережі органів влади, яка сталася 27 червня 2017 року, зупинено.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top