ru ua

Оператор Нью-Йоркської фондової біржі готовий зробити ставку на биткоин

Оператор Нью-Йоркської фондової біржі готовий зробити ставку на биткоин Фото: биткоин (flickr.com/btckeychain)

Найбільший в США майданчик по обігу цінних паперів планує підтримувати биткоин

Головна компанія Нью-Йоркській фондовій біржі Intercontinental Exchange (ICE) займеться розробкою платформи, за допомогою якої інвестори зможуть купувати і тримати биткоин. Про це повідомляє The New York Times з посиланням на електронні листи і документи, що потрапили в розпорядження редакції.

Зокрема, згідно з інформацією видання, на новій платформі повинна з'явитися можливість безпосередньої покупки кріптовалюти, на відміну від існуючих контрактів на биткоин на чиказьких біржах CBOE і CME.

ICE запропонує банкам контракти, які називаються свопи. Вони дозволять клієнту отримувати придбану криптовалюту на наступний день, одночасно маючи певні гарантії від біржі.

Звісно така схема покупки кріптовалюти більш складна, ніж звичайний обмін доларів на цифрові гроші, але цей крок дозволить інвесторам на традиційних ринках отримувати монети, а не їх фиатный еквівалент, а біржі - не порушувати вимоги фінансового регулятора, Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами.

"Ініціатива Intercontinental Exchange, якщо вона буде реалізована, може відкрити доступ до биткоину набагато більш широкій і впливовою клієнтській базі, включаючи інші фінансові фірми", - відзначає NYT.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, влада США готуються розглянути нові правила, введення яких призведе до посилення федерального контролю над криптовалютами.