ОПЕК зберегла прогноз попиту на нафту в 2013 р. на рівні 89,55 млн бар./доба

Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) зберегла свій прогноз попиту на нафту в 2013 р. на колишньому рівні - 89,55 млн бар./доба. Про це повідомляє "Росія 24".

Таким чином, приріст споживання дорівнюватиме 0,9%, говориться в доповіді організації. При цьому основне зростання видобутку нафти буде забезпечено за рахунок країн, що не входять до ОПЕК. США і Канада внесуть основний внесок до зростання пропозиції нафти на ринку і збільшать здобич на 890 тис. бар./доба.

Країни ОПЕК у вересні скоротили обсяг видбутку нафти на 265 тис. бар./доба до 31,08 млн бар./доба, що на 1 млн бар. перевищує встановлену квоту. Найбільше зниження видобутку було зафіксоване в Анголі, Нігерії і Алжирі, тоді як Саудівська Аравія наростила обсяги на 40 тис. бар./доба до 9,85 млн бар./доба.

Читайте також: Ірак оцінює інвестиції у свою нафтогазову галузь на середньострокову перспективу в обсязі більше 100 млрд дол

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся