ООН закликала Європу допомогти Італії з біженцями

НовиниПолітика    02.07.2017 - 16:25
Фото: біженці в Середземному морі (flickr.com/mindefensa)
Фото: біженці в Середземному морі (flickr.com/mindefensa)

Лише протягом минулих вихідних 12,6 тисячі шукачів притулку прибули до берегів Італії

Верховний комісар Організації Об'єднаних Націй у справах біженців Філіппо Гранді заявив, що Італія потребує більшої міжнародної підтримки у зв'язку зі збільшенням потоку біженців, які перетинають Середземне море. Про це повідомляє DW.

"На наших очах в Італії розгортається трагедія", - заявив Гранді.

Він наголосив, що лише протягом минулих вихідних 12,6 тисячі шукачів притулку прибули до берегів Італії, перетнувши Середземне море. А загалом, за його даними, від початку 2017 року в морі загинули понад 2 тис. осіб, які зважилися вирушити в небезпечну подорож.

За словами представника ООН, Італія "виконує свою роль", приймаючи врятованих біженців та пропонуючи захист тим, хто його потребує.

"Ці зусилля мають продовжуватися та зміцнюватись. Але це не може бути проблемою однієї лише Італії", - підкреслив Гранді.

Він вважає, що Європі слід якомога ширше долучитися до вирішення цієї проблеми, створивши "надзвичайну систему розподілу" мігрантів серед усіх країн, а також розширити легальні канали прийому біженців.

Верховний комісар ООН також закликав до інтенсивнішої міжнародної співпраці у питанні подолання причин виникнення міграції у світі, зокрема захищати людей, які цього потребують, та боротися з організованими бандами, які займаються незаконним транспортуванням шукачів притулку до країн Європи.

За даними ООН, від початку 2017 року понад 83 тисячі біженців прибули до Італії, перетнувши Середземне море, що приблизно на 20% більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з початку поточного року 440 тис. сирійських біженців змогли повернутися додому.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top