ООН почала доставку гуманітарних вантажів у обложені регіони Лівії

Середа 20 квітня 2011 05:16

Всесвітня продовольча програма ООН почала доставку гуманітарних вантажів у обложені регіони Лівії через відкритій на заході країни коридор. За даними ООН, перший конвой з восьми вантажівок везе 240 т пшеничного борошна і 9 т спеціального висококалорійного печива - ці продукти призначені для постачання 50 тис. особам протягом місяця. У той же час Лівія заборонила супроводжувати конвой гуманітарної допомоги ООН іноземним військам. Подібний крок буде розглядатися як військове втручання, а не гуманітарна акція, передає Deutche Welle.
У свою чергу, влада Німеччини вирішила збільшити гуманітарну допомогу Лівії ще на 2 млн євро. Половина суми надійде на рахунок Міжнародної організації з міграції (IOM). За допомогою цих грошей планується здійснити евакуацію біженців з м. Місурата, а також закупити 900 т продовольства та інших гуманітарних вантажів для жителів цього міста. Друга половина буде відправлена на рахунки Всесвітньої продовольчої програми ООН та управління верховного комісара ООН у справах біженців ООН (UNHCR). Таким чином, загальна сума допомоги, наданої Лівії урядом Німеччини, досягла 7 млн євро.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся