У складному матчі збірна України зумів мінімально обіграти македонську збірну.

Україна:
П'ятов, Федецький, Кучер, Хачеріді, Шевчук, Степаненко, Ротань, Сидорчук,Ярмоленко, Зозуля, Коноплянка
Македонія: Пачовски, Рістовскі, Шиков, Дамчевски, Алиловски, Адемі, Глігоров, Трайковски, Абдулрахими, Ивановски, Яхович

Фінальний свисток! Ми перемагаємо, з чим всіх і вітаємо.

90+6 хв. Вдалося нашим втекти в контратаку, але сил на нормальний удар у Коноплянки, ні в Едмара не вистачило.

90+1 хв. Тимощук виходить замість Ротаня.

90 хв. Дуже небезпечно вибігав Абделаими на ворота П'ятова, але Федецький не відпустив свого оппнента і не дав тому спокійно пробити.

85 хв. Стойков виходить замість Велокоски.

81 хв. Федецький відмінно знайшов у штрафному Ярмоленко, але Андрій не зміг повноцінно дістатися з м'ячем до удару - захисники зуміли відтіснити українця.

77 хв. Будковський виходить на поле замість Зозулі.

74 хв. Дуже спокійно Пятов впорався з ударом Трайковски з штрафного.

72 хв. А зараз Ротань відзначився гірчичником.

70 хв. Костовски змінює в грі Ивановски.

68 хв. Класно Ротань виконував подачу з штрафного. По-дніпровські так. Але Федецького і Зозулю воротар випередив у повітрі.

63 хв. Абдураими випрошував пенальті.

62 хв. Велкоски виходить замість Яховича.

60 хв. Трайковски зупинив прорив Коноплянки з лівого флангу.

57 хв. Сидорчук п'ятою дав на хід Федецького, який віддав на Коноплянку, який пробив трохи повз ворота.

55 хв. Зозуля тікав на побачення з воротарем і прикриваючи корпусом м'яч від захисника, впав у штрафному майданчику. Суддя другий пенальті не поставив.

52 хв. Відмінно довели м'яч до штрафної суперника українці і Зозуля головою скинув під удар Ярмоленку, який пробив зльоту в голкіпера.

48 хв. Ярмоленко пробиває у поперечину! Ну як так?!

47 хв. Дамчевски валить в своїй штрафній Зозулю. Це пенальті!

Другий тайм

Перерва

45+2 хв. Дожимають наші суперника! Коноплянка віддав передачу в штрафний майданчик суперника, Ярмоленко зумів в дотик віддати на Сидорчука, який з центру штрафного вгатив м'яч у сітку!

45 хв. Сидорчук рукою прихопив суперника в центрі поля.

42 хв. А тепер Федецький стукнув по ногах Трайковски.

39 хв. Дамчевски грубо підкотився під Хачеріді.

38 хв. А зараз Коноплянка відмінно подав і Зозуля бив головою - м'яч пройшов над воротами.

37 хв. Непогано наші розіграли м'яч і Ярмоленко відправив м'яч у ворота, але зробив це Андрій з офсайду.

34 хв. Абдурахими несподівано пробив здалеку - П'ятов зреагував.

30 хв. Яхович занадто агресивно поліз у відбір м'яча у Хачеріді.

27 хв. Трохи зменшили оберти українці. Македонцям вдалося на час трохи відсунути гру від своєї половини поля.

22 хв. Ось це так! На Яховича пройшла м'яка подача, той прийняв м'яч і пробив, але П'ятов врятував українську збірну!

19 хв. Коноплянка небезпечно віддавав на хід Ярмоленку, але того випередив голкіпер.

15 хв. А тепер настала черга Коноплянки бити з штрафного, але Женя влучив м'ячем у голкіпера.

11 хв. Коноплянка пронісся по лівому флангу, увійшов у штрафну і прострілив вздовж воріт, але Зозулю випередив захисник.

7 хв. Дуже красиво Ярмоленко прибрав відразу двох захисників і тим довелося порушувати правила на лінії штрафного. Андрій вирішив пробити сам і влучив м'ячем у стінку.

2 хв. Починають наші хлопці зі звичним володінням м'ячем. Поки дістатися до воріт суперника не вдається.

"Львів Арена" зустрічає команди приголомшливою підтримкою! З такими вболівальниками не можна показувати погану гру. Починаємо!

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу кваліфікації Євро-2016 Україна - Македонія.

Під час гри проти Білорусії в української команди оголилися досить серйозні проблеми з психологією гравців. Плюс до цього, частина основи не грає на належному для себе рівні. Тим не менше, перемога над білоруською командою було досягнуто, а це головне.

Очікувати серйозних змін у грі команди Фоменко не варто. Занадто мало часу минуло з попередньої гри. І цей чинник може позначитися на отож не самому ідеальному якості гри української збірної. Занадто багато у нас гравців, ті ж Хачеріді, Ротань, Коноплянка, які лише нещодавно залікували свої пошкодження і грати без повноцінного відновлення.

У збірної Македонії є свої проблеми. У тренера Бошко Джуровскі достатньо гравців з різних європейських чемпіонатів. Але гравців реально високого класу - немає. Плюс до всього, отримали травми основні півзахисники Демири і Ібраімі. Варто очікувати в їх виконанні гру, на зразок білоруської - максимальна увага захисту. Але навіть у порівнянні з білорусами, команда Македонії виглядає нижче класом.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.