Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - БАТЕ

У другому матчі з білоруським БАТЕ донецький "Шахтар" знову влаштував розгром, вигравши 5:0.

Шахтар:
П'ятов, Срна, Ракицький, Ордець, Шевчук, Степаненко, Фернандо, Коста, Тейшейра, Тайсон, Адріано
БАТЕ: Черник, Гайдучик, Хагуш, Младенович, Поляків, Яблонський, Карницкий, Володько, Гордійчук, Яковлєв, Яигневич

Фінальний свисток!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - БАТЕ90+3 хв. Його не вгамувати! Після довгого розіграшу Адріано опинився сам в центрі штрафного майданчика і спокійно забив свій дев'ятий гол у нинішній ЛЧ!

85 хв. Після подачі кутового підставляв ногу Ракицький, але м'яч пройшов над поперечиною.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - БАТЕ83 хв. Клас! Коста класно віддав у штрафний майданчик зліва і Адріано спокійно переправив м'яч у ворота!

78 хв. Срна бив зі штрафного, але удар вийшов слабким і неточним.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - БАТЕ74 хв. І замість Тайсона виходить Бернард.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - БАТЕ70 хв. Радіонов виходить замість Сигневича.

69 хв. Марлос елегантно продерся по центру і спробував потрапити м'ячем у лівий нижній кут, але трохи не влучив.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - БАТЕ66 хв. А замість Фернандо буде грати Фред.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - БАТЕ64 хв. Замість Шевчука на поле виходить Марлос.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - БАТЕ58 хв. І Адріано з точки забиває свій сьомий гол у Лізі Чемпіонів!

57 хв. Адріано прийняв м'яч в штрафній і падає! Це пенальті!

56 хв. Після розіграшу кутового Шевчук м'яко прострілював уздовж воріт і Ордець повинен був забивати, але після його удару м'яч розминувся з воротами.

53 хв. І знову м'яч спокійно і впевнено тримається в ногах донецьких футболістів. Білоруси продовжують грати від оборони. Наскільки це можна так назвати.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - БАТЕ48 хв. Гол! Срна віддав на лінію штрафного Адріано, той в дотик переправив м'яч на Тейшейру і той пробив під голкіпером. До честі БАТЕ додамо, що бразилець перебував у пристойному офсайді.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - БАТЕ46 хв. Олехнович поміняв Яковлєва.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - БАТЕ45+3 хв. Ось як! За надто завзяті суперечки Хагуш отримав дві жовті картки і залишив поле достроково!

45+1 хв. Ще один ух! Після подачі з штрафного послідував удар і Черник накрив м'яч на лінії. Добивання Адріано прийшло вже по руках воротаря.

44 хв. Ух! Адріано скинув м'яч під удар Тейшейрі, але м'яч від Алекса влучив у воротаря.

42 хв. Дуже спокійно зараз м'ячем володіє Шахтар. Але без тих швидкостей, які пішли за забитим голом.

37 хв. Зменшили оберти гірники. Через це у БАТЕ з'явилася можливість трохи повлодіти м'ячем і відійти від своїх воріт.

33 хв. Тейшейра і Адріано розіграли стінку на вході в штрафну і Алекс вийшов на воротаря, який і випередив бразильця.

29 хв. Степаненко опинився на ударній позиції, але пробив вище воріт.

27 хв. Шевчук виконав навіс у штрафну суперника і Адріано в стрибку спробував пробити, але м'яч пройшов над воротами.

23 хв. Завівся Шахтар. Донеччани зараз тиснуть суперника, намагаючись на куражі забити другий гол. Білоруси трохи збентежені.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Шахтар" - БАТЕ19 хв. ГОЛ!!! Срна!!! Після подачі з флангу Адріано скинув м'яч під удар Даріо і той вколотив м'яч від ноги захисника!

15 хв. Білоруси виглядають дуже непогано. Навіть і не скажеш, що перший матч вони програли 0:7.

11 хв. Довго зараз тримався м'яч у гравців Шахтаря, але в атаку гірники йшли дуже мляво, намагаючись більше грати в центрі поля.

7 хв. Сміливо почали гру БАТЕ. І навіть непогано розвинули комбінацію на правому фланзі. Правда, Ягневич довести м'яч до удару не зміг - випередили його захисники.

3 хв. Є перший удар по воротах. Коста пробив з штрафного, але Черник впевнено забрав м'яч.

Команди на поле. Починаємо!

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Шахтар - БАТЕ.

Група Н

Порту - 7 очок
Шахтар - 5 очок
БАТЕ - 3 очки
Атлетик - 1 очко

У поєдинку третього туру на "Борисов-Арені" було переписано кілька рекордів. "Шахтар" вийшов на друге місце в групі А, а Луїс Адріано став другим футболістом після Ліонеля Мессі, який забив п'ять голів у матчі Ліги чемпіонів.

Бразилець оформив хет-трик протягом 13 хвилин, а за підсумками поєдинку з 117 голами вийшов у найкращі бомбардири за всю історію "Шахтаря". Донецький клуб став першою командою, якій вдалося забити шість голів у першому таймі матчу Ліги чемпіонів. Для гірників ця перемога виявилася найбільшою в єврокубках, а БАТЕ записав собі в пасив найбільшу поразку в турнірах УЄФА.

До поєдинку третього туру гірники єдиний раз перетиналися з командою Білорусі у Кубку Інтертото-1996. Вдома вони програли "Атаці-Аурі" (1:2), за яку виступав нинішній наставник БАТЕ Олександр Єрмакович. До цього сезону БАТЕ перетинався з командою з України на груповому етапі Ліги Європи УЄФА-2010/11. БАТЕ на виїзді зіграли внічию з київським "Динамо" - 2:2. Віталій Родіонов вивів гостей вперед, але потім пропустили два голи, а в другому таймі Павло Нехайчик відновив рівновагу. У Мінську за рахунку 0:4 на користь киян Нехайчик під завісу забив гол престижу.

"Шахтар" поступився лише у двох з 14 останніх виїзних єврокубкових поєдинків.