Стенограма онлайн-трансляції матчу "Реал" - "Атлетіко"

У відповідь у мадридському дербі "Атлетіко" завдяки дублю Торреса зміг зіграти внічию з "Реалом".

Гол: Рамос, 20, Роналду, 54 - Торрес, 1, 46
Реал:
Навас, Пепе, Рамос, Марсело, Карвахаль, Кроос, Іско, Бейл, Роналду, Джеймс Родрігес, Бензема
Атлетіко: Облак, Сікейра, Годін, Міранда, Хуанфран, Тьягу, Маріо Суарес, Коке, Рауль Гарсія, Грізманн, Торрес

Кінець. Атлетіко проходить далі

93 хв. Непоганий штрафний у Реала, але Роналду пробив дуже неточно.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Реал" - "Атлетіко"90 хв. Реал може показувати зараз тільки грубість. Іско зрубав суперника.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Реал" - "Атлетіко"87 хв. Грубий підкат у виконанні Данини Карвахаля.

82 хв. Бейл зумів пробити головою після стусана Марсело, але м'яч пройшов над поперечиною.

77 хв. Бензема міг забивати з лінії воротарського майданчика, але його удар заблокував захисник.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Реал" - "Атлетіко"72 хв. В гру увійшов Хесе, який поміняв Родрігеса.

67 хв. Непогана атака Реала завершилася трохи неточним ударом Марсело з лінії штрафної.

64 хв. Грізманн непогано пробив зі штрафного, але Навас перевів м'яч на кутовий.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Реал" - "Атлетіко"58 хв. Торреса в грі змінює Арда Туран.

54 хв. Знову зрівнює рахунок Реал! Відмінна атака Реала завершилася м'якою подачею Бейла на Роналду, який головою відправив м'яч у ворота.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Реал" - "Атлетіко"53 хв. Годин поклав на газон Роналду.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Реал" - "Атлетіко"48 хв. Тияго вдарив по ногах Родрігеса.

46 хв. І відразу ж Реал пропускає! Обрізався в центрі поля королівський клуб, м'яч підхопив Грізманн, який віддав на хід Торресу, який прибрав Пепе і пробив між ніг Наваса.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

44 хв. Марсело пробив з лінії штрафного у кут воріт і Облак накрив м'яч.

40 хв. Бензема зумів обробити складний пас від Бейла в центрі штрафного майданчика і пробити, але удар вийшов слабким.

35 хв. Суарес красиво проломився по центру до штрафного Реала, але у самої штрафної його все таки зупинили.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Реал" - "Атлетіко"28 хв. Бейл в запалі атаки ззаду підкотився під захисника.

24 хв. Ще один момент у Реала. Роналду бив з центру штрафного майданчика, але захисник заблокували дорогу м'ячу.

20 хв. Серхіо Рамос найсильнішим ударом головою зрівнює рахунок! Кутовий спрацював!

16 хв. Бензема пробив головою після подачі від Пепе, але Облак знову грає впевнено.

12 хв. Реал насідає на ворота суперника. Поки їм вдається тільки подачі з флангу.

6 хв. Після подачі з правого флангу Бейл небезпечно бив головою, але м'яч летів не сильно і Хмар зумів дістати його.

1 хв. Грізманн увірвався в штрафну з лівого флангу і віддав на Торреса, який відправив м'яч у ворота! Справи у Реала всі сквернее!

Мадридське дербі стартувало

Після першого матчу у команд по різному пройшов перерву. "Атлетіко" був битий відмінно зіграла "Барселоною". А "Реал" не тільки впорався з "Ельче", але дізнався, що лідер "вершкових" кріштіану Роналду став найкращим гравцем року, отримавши "Золотий м'яч".

"Реал", у порівнянні з минулим матчем, явно поставить більш бойовий склад. І просто зобов'язаний з перших хвилин понестися вперед забивати. Цим може скористатися "Атлетіко", для якого гра від оборони - улюблене заняття. Правда, в поєдинку проти "Барси" підопічні Сімеоне змогли протриматися на рівні зовсім недовго.

Вміння грати в обороні виділив тренер "Реала" Карло Анчелотті. "Ми знаємо, як грати проти "Атлетіко". Ми повинні продемонструвати високу інтенсивність і холодну голову, тому що попереду у нас 90 хвилин. Нам належить зіграти проти команди, яка обороняється краще за всіх у Європі. Нам не можна втрачати впевненість у собі. Для вболівальників дербі завжди має найважливіше значення. Постараємося показати гарний футбол і вийти в наступний раунд Кубка Іспанії", - сказав італієць.