Стенограма онлайн-трансляції матчу "Порту" - "Шахтар"

Донецький "Шахтар" в останньому матчі групового етапу Ліги Чемпіонів зіграв внічию з "Порту".

10 грудня, 21:45
Порту, "Драгао"
Порту - Шахтар, 1:1
Голи: Абубакар, 87 - Степаненко, 50
Порту:
Фернандес, Рікардо, Маркано, Майкон, Сандро, Кінтеро, Невеш, Эвандро, Куарежма, Адріан, Абубакар
Шахтар: П'ятов, Ілсіньо, Кривцов, Ракицький, Шевчук, Фред, Степаненко, Коста, Бернард, Тейшейра, Гладкий

Звучить фінальний свисток. Шахтар, до зустрічі в 2015 році

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Порту" - "Шахтар"87 хв. Зрівнює рахунок Порту! Пробив здалеку Абубакар і м'яч від рук П'ятова і поперечини влетів у ворота!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Порту" - "Шахтар"86 хв. Степаненко йде відпочивати. Замість нього з'явився Фернандо.

84 хв. Хороша подача Сандро і удар головою Евандо - м'яч проходить повз воріт.

81 хв. Порту не хоче програвати. Але робити це в щоб те не стало, вони явно не мають наміру. А ось гірники поки не можуть вийти в атаку. Трохи притиснули їх португальці.

76 хв. Скучили португальці по першому тайму і знову надовго забрали м'яч собі. Правда, гірники обороняються набагато впевненіше.

71 хв. Поперечина рятує Шахтар! Рікардо подав з флангу і Інді пробив головою, але влучив м'ячем у стійку воріт!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Порту" - "Шахтар"68 хв. А у Порту замість Кінтеро вийшов Олівер.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Порту" - "Шахтар"66 хв. Марлос і Тайсон змінюють Косту і Бернарда.

66 хв. Бернард відмінно віддав у центр штрафного на Тейшейру і Алекс бив, але точно це зробити йому завадив захисник.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Порту" - "Шахтар"64 хв. Маркано руками прихопив Косту.

61 хв. Хитро Коста пробив зі штрафного з лівого краю штрафного, але м'яч вдарився об сітку з зовнішньої сторони.

57 хв. Куарежма пробив здалеку - м'яч пройшов мимо воріт.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Порту" - "Шахтар"53 хв. Замість Лопеса виходить Келвін.

52 хв. Відповідь Порту! Абубукар пробив зльоту після закидання в штрафну, але по воротах не влучив.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Порту" - "Шахтар"50 хв. А ось Степаненко зміг! Подача кутового прийшла на голову Тараса, який і відкрив рахунок у поєдинку!

50 хв. Бернард вискочив на воротаря з лівого флангу, але пробити голкіпера не зміг.

48 хв. Швидко Порту розіграли штрафний і Кінтеро бив з півкола, але влучив у захисника.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

45+1 хв. Відмінно гірники розіграли штрафний і м'яч опинився на лінії штрафного у Ракицького, але Ярик вирішив обіграти захисника, замість удару, що йому і не вдалося.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Порту" - "Шахтар"43 хв. Степаненко спробував повернути м'яч на чужій половині поля, але зіграв досить грубо.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Порту" - "Шахтар"40 хв. Інді змінює отримавшого травму Невеша.

38 хв. Тейшейра зрозумів, що йому ніхто не допоможе і почав обігрувати всіх підряд на лівому фланзі. І частково це вийшло, але на четвертому гравця Порту м'яч у бразильця відібрали.

33 хв. А зараз П'ятов вже насилу відбив удар Лопеса.

32 хв. Куарежма пробив з лінії штрафної. Удар хороший, але прямо у Пятова.

29 хв. Бернард просто чудово пройшов з правого флангу в штрафну і віддав під удар Ілсіньо, але лівий захисник почав мудрувати, обігравати і, в підсумку, йому вдарити не дали.

23 хв. Трохи заспокоїли гру донеччани. Але поки що всі атакуючі дії гостей будуються на персональній техніці. А це не працює.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Порту" - "Шахтар"19 хв. Ракицький порушив правила проти Евандро біля своєї штрафної.

18 хв. З великим трудом гірникам вдалося перейти центр поля. М'яч опинився у Кости, який спробував перевести його наліво, але зробив це дуже неточно.

14 хв. Абубукар небезпечно подавав з правого флангу, але Степаненко випередив гравців Порту і вибив м'яч зі штрафної.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Порту" - "Шахтар"8 хв. Куарежма грубо зіграв проти Бернарда.

5 хв. Ох! Як не забиває Гладкий!? Шевчук прострілив з флангу і Гладкий опинився один навпроти порожніх воріт, але не влучив по м'ячу!

3 хв. Поки з м'ячем більше проводять часу гравці Порту. Але гірники не сильно, але пресингують.

Команди на полі. Починаємо!

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Порту - Шахтар.

Група Н

1. Порту - 13 очок
2. Шахтар - 8 очок
3. Атлетик - 4 очки
4. БАТЕ - 3 очки

До очної зустрічі в шостому турі лідери групи Н "Порту" і "Шахтар" підійшли без турнірної мотивації. "Дракони", набравши раніше 13 очок, гарантували собі перше місце, тоді як "Шахтар", обмежившись вісьмома очками в п'яти матчах, в будь-якому випадку фінішує другим.

30 вересня команди зустрілися у Львові. Ще за п'ять хвилин до кінця "Шахтар", у складі якого відзначилися Алекс Тейшейра і Луїс Адріано, вів з перевагою в два м'ячі, проте дубль вийшовшого на заміну Джексона Мартінеса приніс гостям нічию - 2:2.

У першому турі "дракони" забили шість м'ячів БАТЕ, згодом також обігравши чемпіонів Білорусі на виїзді - 3:0. Між цими матчами "Порту" двічі взяв верх над "Атлетіком" - 2:1 вдома і 2:0 на виїзді.

"Шахтар" в десятий раз грає на груповому етапі Ліги чемпіонів і в третій раз пробився в плей-офф. Всі три рази гірники виходили в 1/8 фіналу за останні п'ять років.

"Шахтар" розпочав груповий етап із нульовою нічиєю в Більбао, потім зіграв внічию з "Порту", а потім двічі поспіль розгромив БАТЕ - 7:0 на виїзді і 5:0 вдома. Луїс Адріано в цих двох матчах забив вісім м'ячів. У п'ятому турі підопічні Мірчі Луческу зазнали мінімальної поразки від "Атлетика" у Львові.