Стенограма онлайн-трансляції матчу "Дніпро" - "Сент-Етьєн"

"Дніпро" завдяки голу Федецького зумів у Києві обіграти "Сент-Етьєн" і пройти в 1/16 фіналу Ліги Європи.

11 грудня, 19:00
Київ, "Олмипийский"
Дніпро - Сент-Етьєн, 1:0
Гол: Федецький, 66
Дніпро:
Бойко, Влад, Дуглас, Чеберячко, Федецький, Краченко, Ротань, Шахов, Калініч, Коноплянка, Зозуля
Сент-Етьєн: Рюффье, Катрен, Брисон, Лемуан, Погба, Перрен, Дьоманд, Градель, Молло, ван Фольсвинкель, Паці Монне

Кінець гри. Дніпро перемагає і виходить в плей-офф

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Дніпро" - "Сент-Етьєн"90+4 хв. Калініч затягує час.

90+2 хв. Після удару головою з подачі кутового м'яч намертво зупинився в руках Бойко.

89 хв. Знову поперечина! Коноплянка прорвався в штрафний майданчик з правого флангу і пробив, але Рюффье відбив м'яч на Гаму, який підготувався, пробив, але м'яч від захисника знову влучив у стійку воріт!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Дніпро" - "Сент-Етьєн"88 хв. Ротаня змінює в грі Політило.

85 хв. Коноплянка прекрасним пасом віддав за лицьової лінії на Гаму, який прострілив на Калініча, який в підкаті не зміг влучити у порожні ворота!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Дніпро" - "Сент-Етьєн"83 хв. Табани виходить замість Брісона.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Дніпро" - "Сент-Етьєн"81 хв. Мане Паке йде - замість нього вийшов Коат.

77 хв. Зараз Сент-Етьєн трохи придавив Дніпро. Серія кутових ні до чого не привела, але сам факт того, що дніпряни так притиснулися до своїх воріт, не радує.

73 хв. Як так?! Коноплянка прострілив в центр на самотнього Гаму, який сильно відправив м'яч у поперечину!

71 хв. Шикарна комбінація після якої Матеус ввів в штрафну Калініча, який замість удару віддав в центр на Ротаня, який пробив трохи неточно.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Дніпро" - "Сент-Етьєн"68 хв. Зозуля і Шахов поступається місце в грі Матеуса і Гама.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Дніпро" - "Сент-Етьєн"66 хв. Гол! Ротань чудово пробив з штрафного, але м'яч потрапив у поперечину і відлетів у поле. Далі, від захисника снаряд відлетів у Федецькому, який вбив м'яч у ворота!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Дніпро" - "Сент-Етьєн"65 хв. Паке не дав Федецькому увірватися в штрафний майданчик суперника.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Дніпро" - "Сент-Етьєн"61 хв. Молло йде і на полі з'явився Амума.

60 хв. Федецький зараз просто рятує Дніпро! Паке змістився праворуч і віддав пас у центр, м'яч до нього повернувся і він пробив. І м'яч з лінії воріт вибив Федецький!

58 хв. Ох! Градель вискочив один на один після контратаки своєї команди, але француз пробив вище воріт.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Дніпро" - "Сент-Етьєн"55 хв. А тепер Дуглас порушив правила неподалік свого штрафного.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Дніпро" - "Сент-Етьєн"53 хв. Федецький виконав неточний підкат проти Брісона.

52 хв. Зозуля класно розвернувся на правому фланзі і прострілив, але ніхто з гравців Дніпра на пас не встиг.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Дніпро" - "Сент-Етьєн"48 хв. Зозуля грубо підкотився під суперника.

Другий тайм

Перерва

41 хв. Поки гра більше нагадує бодання, ніж футбол. Складно команди створюють свої атаки.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Дніпро" - "Сент-Етьєн"36 хв. Перрен заробляє першу жовту картку в матчі.

31 хв. Дніпру Вдалося перехопити ініціативу. Багато кутових і навісів у виконанні дніпрян. Але захисники французів поки справляються.

26 хв. Зозуля скинув під удар Кравченка і той класно пробив здалеку і Рюффье дістав м'яч.

24 хв. Дуже спокійно протікає гра. Особливо це виглядає в діях дніпрян. Поки всі атаки виглядають награними, але й не самими небезпечними.

19 хв. Ротань непогано навісив з штрафного і Федецький пробивав головою. Але сьогодні удари у ворота взагалі не йдуть у обох команд.

14 хв. Коноплянці дався прохід по флангу і навісив в центр, звідки Ротань пробив, але зробив це Руслан дуже неточно.

9 хв. Поки більш агресивно грають гості. Більше часу вони проводять з м'ячем. Але моментів поки немає.

4 хв. Веселе початок. Паке міг втекти один на один, але Бойко вчасно залишив ворота і вибив м'яч.

2 хв. Шахов отримав м'яч на вході в штрафну, увійшов і пробив, але пробив дуже неточно.

Команди вийшли на поле. Починаємо

Добрий вечір, друзі. РБК-Україан розпочинає онлайн-трансляцію матчу Дніпро - Сент-Етьєн.

Група F

1. Інтер - 11 очок
2. Карабах - 5 очок
3. Сент-Етьєн - 5 очок
4. Дніпро - 4 очки

"Дніпро" і "Сент-Етьєн" зберігають шанси на потрапляння в плей-офф Ліги Європи УЄФА, але доля обох клубів залежить також від результату паралельного матчу у групі F.

У матчі другого туру воротар "Сент-Етьєна" Стефан Рюффье парирував пенальті Ніколи Калініча, і у Франції суперники розійшлися миром - 0:0.

"Дніпро" грав внічию у всіх чотирьох попередніх домашніх матчах проти французьких команд. В останній раз це було в Кубку Інтертото в 2006 році, коли в поєдинку з "Олімпіком" було зафіксовано рахунок 2:2. "Дніпро" програв обидва домашні матчі в групі F з рахунком 0:1.

"Сент-Етьєн" завершив внічию всі п'ять попередніх матчів у групі F. Він може стати першою командою, яка зіграла внічию у всіх шести поєдинках групового етапу клубного турніру УЄФА, з часів "Ювентуса" зразка Ліги Європи-2010/11.