Стенограма онлайн-трансляції матчу Білорусь - Україна

Не показавши яскравої гри, збірна України змогла обіграти в Борисові білоруську команду.

Гол: Мартинович, 82 (аг), Сидорчук, 90+3
Білорусь:
Жевнов, Мартинович, Поляків, Верховцов, Філіпенко, Драгунів, Стасевич, Гордійчук, Кривець, Баланович, Калачов
Україна: П'ятов, Федецький, Кучер, Хачеріді, Шевчук, Степаненко, Ротань, Едмар, Ярмоленко, Зозуля, Коноплянка

Фінальний свисток. Всіх з перемогою!

Стенограма онлайн-трансляції матчу Білорусь - Україна90+3 хв. А це контрольний в голову! Вчотирьох вийшли в контратаку українці - Коноплянка видав на хід Ярмоленку. Андрій міг забивати сам, але віддав на порожні ворота Сидорчуку, який відзначив свій дебют голом.

Стенограма онлайн-трансляції матчу Білорусь - Україна90+1 хв. І замість Роману виходить Тимощук.

Стенограма онлайн-трансляції матчу Білорусь - Україна90 хв. Зозуля грубо зіграв у відборі на чужій половині поля.

Стенограма онлайн-трансляції матчу Білорусь - Україна88 хв. Замість Мартиновича виходить Савицький.

86 хв. Продовжують українці володіти м'ячем. Той тримається в основному в центрі поля.

Стенограма онлайн-трансляції матчу Білорусь - Україна82 хв. Ось так! Не змогли самі, так нам допомогли! Коноплянка подав з лівого флангу і м'яч від Мартиновича залетів у ворота!

Стенограма онлайн-трансляції матчу Білорусь - Україна79 хв. Гордійчук йде - Корніленко в грі. А в України Будковський змінює Едмара. Цікаво.

78 хв. Сидорчук непогано виводив на вільний простір Ярмоленко, але того встигли накрити двоє захисників.

Стенограма онлайн-трансляції матчу Білорусь - Україна73 хв. Кучер в центрі поля порушив правила.

72 хв. А от якраз цього може і не вистачало. Степаненко пробив здалеку повз ворота. Але удари потрібні. Без них голи не буде.

70 хв. І знову Коноплянка. Бив Женя з штрафного, але удар виявився дуже неточним.

68 хв. Коноплянка зумів прорватися по своєму флангу і прострілив вздовж воріт - м'яч від ноги захисника вилетів з штрафного.

Стенограма онлайн-трансляції матчу Білорусь - Україна64 міні. Сидорчук виходить замість Ротаня

60 хв. Якщо перший тайм повністю пройшов в атаках українців, то у другій половині матчу білоруси вирівняли гру.

55 хв. Осміліли у другому таймі білоруси. Більше часу вони почали проводити в атаці і роблять це досить небезпечно.

50 хв. Гордійчук перехопив м'яч у центрі поля, оббіг Хачеріді і віддав пас у центр штрафного, де першим виявився Кучер.

Стенограма онлайн-трансляції матчу Білорусь - Україна46 хв. У білорусів Кисляк поміняв Стасевича.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

45 хв. Філіпенко небезпечно бив головою після подачі другого поспіль кутового і Пятов впевнено дістає м'яч з-під поперечини.

41 хв. Дуже складно українцям проходити оборону білорусів. Враховуючи, що у власній штрафній іноді набивається по вісім гравців у білих футболках, це не дивно.

36 хв. Після подачі кутового Зозуля підставляв ногу, але м'яч перелетів через ворота.

33 хв. Гра рухається дуже повільно. Білорусам явно не вистачає класу, що вийти в повноцінну атаку. А українці грають якось вальяжно і розслаблено.

28 хв. Два поспіль кутових у виконанні українців нічого не дали.

23 хв. Драгунів вийшов на ударну позицію в центральній зоні у чужий штрафний, потужно пробив, але відправив ігровий снаряд у найближчого суперника у формі української збірної

19 хв. Дуже обережно грають гравці збірної України в атаці. Повільно вони організовують свої випади.

15 хв. Ах! Шевчук прострілював вздовж воріт, але ні Зозуля, ні Ярмоенко не змогли замкнути пас.

14 хв. Після недовгої і безпечної атаки суперника українці знову забрали м'яч собі і спокійно їм володіють, поступово просуваються вперед.

9 хв. Коноплянка влаштував забіг по своєму лівому флангу, але після проходу не зміг віддати точний пас.

5 хв. А зараз Ярмоленко прострілював з меж штрафного на Зозулю, але Жевнов накрив м'яча першим.

2 хв. Перша атака нашої команди завершилася неточним навісом у виконанні Коноплянки.

Отже, команди на полі. Стартуємо!

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Білорусь - Україна.

Перед стартом другого туру групового етапу у квартеті С, де грають команди України та Білорусі наступний порядок: