Омелян заявив, що іноземні компанії зацікавлені у концесійних проектах в Україні

Омелян заявив, що іноземні компанії зацікавлені у концесійних проектах в Україні
Фото: Володимир Омелян (РБК-Україна)

Міністерство почне з стивідорної компанії "Ольвія", Херсонського торгового порту і порту Чорноморськ

Іноземні компанії зацікавлені у концесійних проектах в Україні. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в четвер, 19 жовтня, передає прес-служба міністерства.

"Ми хочемо дати системне рішення, щоб всі працювали з чітким розумінням умов, які не залежать від бажання чи небажання окремої людини, мали можливість планувати бізнес на довгу перспективу", - заявив міністр.

За його словами, для України це новий продукт, який міністерство планує почати з конкретних проектів: стивідорна компанія "Ольвія", Херсонський торговий порт і порт Чорноморськ.

"Хочемо також включити в цей перелік першу концесійну залізницю,  євроколію, яка з'єднає Київ і Одесу. Інтерес з боку іноземних інвесторів до цього вже є. Думаю, що після входження Hutchison Ports і DP World на український ринок вантажопотік буде достатнім", - додав Омелян.

Він також висловив сподівання, що Україна розширить державно-приватне партнерство та концесію на українські дороги.

"Сьогодні відбулася зустріч з американськими інвесторами, які розглядають можливість будівництва автобану з Чопа до Львова", - зазначив міністр інфраструктури.

Нагадаємо, Омелян заявив, що на підвищення безпеки на дорогах в 2018 році передбачено майже 2 млрд гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся