ua ru

Омелян розповів про прогрес України у розвитку транспортних коридорів з ЄС

Омелян розповів про прогрес України у розвитку транспортних коридорів з ЄС Фото: Омелян в ході робочого візиту в Словенію (mtu.gov.ua)

Омелян здійснив робочий візит до Словенії

Міністр інфраструктура України Володимир Омелян заявив, що Україна стане важливим учасником міжнародних транспортних коридорів. Про це він сказав в ході робочого візиту в Словенію, передає прес-служба відомства.

Так, під час робочих зустрічей Омелян підкреслив, що Міністерство інфраструктури прагне поліпшити транспортні зв'язки між Україною і ЄС для стимулювання торгівлі, інвестицій, створення нових робочих місць та економічного зростання.

"Інвестиційний план східного партнерства стане важливим інструментом модернізації транспортної системи в Україні. Ми сподіваємося, що проект Quick Wins буде реалізований в короткостроковій перспективі і буде мати позитивний ефект на транспортний сектор України. В рамках проекту планується електрифікація та модернізація шляхів на кордоні з Польщею та Угорщиною, а також проекти будівництва окремих ділянок шосе та впровадження інтелектуальної транспортної системи для автомобільного сектора", - розповів Омелян.

Крім того, він заявив, що Міністерство інфраструктури підтримує розробку та впровадження концесійних проектів у морських портах України, а також приділяє велику увагу розвитку українських доріг та безпеки дорожнього руху.

"Вже з цього року в Україні запрацював Дорожній Фонд, прийнято закон про концесії автомобільних доріг, схвалена Державна програма безпеки дорожнього руху до 2020 року, виділена рекордна сума на реконструкцію та будівництво доріг. Вже в цьому році ми побачимо нову реальність на українських дорогах. Ми впевнені, що ці та інші кроки дозволять Україні стати важливим учасником транспортних коридорів з ЄС", - сказав міністр.

Нагадаємо, раніше Омелян під час засідання уряду представив Державну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.