Омелян незадоволений швидкістю впровадження реформ на "Укрзалізниці"

НовиниІнфраструктура    01.11.2016 - 16:23
Фото: Володимир Омелян
Фото: Володимир Омелян

Омелян заявив, що керівництво "Укрзалізниці" має сконцентруватися на роботі, а не на піарі

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян незадоволений швидкістю впровадження реформ на "Укрзалізниці". Про це Омелян повідомив сьогодні в ході брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я не готовий сказати, що я повністю незадоволений роботою польської команди "Укрзалізниці", але є питання щодо швидкості впровадження реформ. Я б все таки вважав за краще, щоб була повністю концентрація на роботі, а не на піар", - сказав він.

Крім того, Омелян зазначив, що сподівається на те, що глава правління "Укрзалізниці" Войцех Бальчун доведе, що він є ефективним і успішним управлінцем.

"Мене ці питання щиро зачіпають, тому що саме я був тією людиною, яка наполягла на призначення пана Бальчуна і я точно хотів, щоб він був ефективним і успішним управлінцем. Я сподіваюся, що він доведе, що він саме такий", - додав Омелян.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фінансовий план "Укрзалізниці" може бути затверджено на найближчому засіданні правління.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
"Укрзалізниця" до кінця року модернізує більше 100 пасажирських вагонів "Укрзалізниця" проведе тендер на реалізацію 130 тис. тонн металобрухту на початку 2017
On Top