Омелян сподівається, що Siemens розмістить виробництво в Україні

НовиниІнфраструктура    27.09.2016 - 15:47
Фото: Володимир Омелян
Фото: Володимир Омелян

Якщо Siemens стане стратегічним партнером "Укрзалізниці", однією з умов співробітництва буде розміщення виробництва в Україні

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян сподівається, що одна з провідних світових компаній-виробників локомотивів і вагонів Siemens у майбутньому розмістить своє виробництво в Україні. Про це він заявив в коментарі DW.

За його словами, нинішня стратегія ПАТ "Укрзалізниця" полягає у тому, щоб обрати одного або двох стратегічних партнерів і домовитися з ними щодо будівництва в Україні потужностей для виробництва. 

"Позиція як "Укрзалізниці", так і українського уряду полягає в тому, що якщо ми домовляємося з якимось стратегічним партнером, а він має бути один, максимум два, то таке виробництво повинно бути розміщене в нашій державі", - зазначив він, додавши, що у випадку, коли Siemens буде обрана стратегічним партнером "Укрзалізниці", однією з умов співробітництва буде розміщення виробництва в Україні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" має намір підписати контракт про співробітництво з міжнародною компанією Siemens на поставку обладнання та систем для залізничної інфраструктури.

On Top