Ефір гри Ольборг - Динамо на сайті і мобільних платформах здійснюється ТСН - партнером УЄФА по телетрансляціям

Ларсен, Петерсен, Гортер, Теланнер, Еневольдсен, Вюрц, Рисгор, Томсен, Брун, Хеленіус, Дальсгор
Динамо: Рибка, Сілва, Драгович, Виду, Бурда, Сидорчук, Риболовля, Беланда, Ленс, Ярмоленко, Кравець
Дивіться он-лайн трансляцію матчу "Ольборг" - "Динамо" на нашому сайті з 19.30

Фінальний свисток

Ольборг - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201490+1 хв. Друзі, це розгром! Фредеріксен пройшов по правому флангу і прострілив на Томсена, який одним дотиком зробив дубль в матчі.

Ольборг - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201488 хв. Сілва порушив правила в центрі поля.

Ольборг - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201487 хв. А замість Еневольдсена з'явився Фредеріксон.

Ольборг - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201483 хв. Замість Вюртца виходить Увгустенсен.

82 хв. Ярмоленко спробував взяти несподіванкою, пробивши від лівого кута штрафного майданчика. Але м'яч пройшов на воротами.

Ольборг - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201478 хв. Теландер грубо зіграв проти Сидорчука.

Ольборг - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201477 хв. Замість Ленса на полі з'явився Гусєв.

75 хв. Теодорчик намагався прострілити на Кравця, але у поляка пас вийшов неточним.

Ольборг - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201470 хв. І Хеленіуса як раз змінює Якобсен.

69 хв. Дуже небезпечно втекли в контратаку гравці ОЛьборга. М'яч отримав Хеленіус і пробив. На щастя, удар вийшов неточним.

Ольборг - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201467 хв. Теодорчик змінив травмованого Беланду.

Ольборг - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201465 хв. Беланда порушив правила на своїй половині поля.

62 хв. Непоганий штрафний був у киян, але воротар данців відмінно грає на виходах. А добивання Сілви не пройшло через захисників.

Ольборг - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201457 хв. Бурда дозволив собі порушити правила поруч зі своєї штрафної.

Ольборг - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201454 хв. Вюртц в центрі поля грубо зіграв проти Сидорчука.

49 хв. Ярмоленко бив, увійшовши в штрафну по центру, але Ларсен знову зіграв на висоті.

Ольборг - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201446 хв. Велозу з'явився на полі. Рибалка вирушив на лаву запасних.

Слідкуємо за другим таймом і чекаємо більш результативного футболу від Динамо

Звучить свисток на перерву. Треба міняти ситуацію.

43 хв. Злегка в шоці зараз перебувають гравці Динамо. Їм, як і нам, незрозуміло, як можна пропустити два голи.

Ольборг - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201439 хв. Хеленіус отримав м'яч у штрафному Динамо і просто прострілив вздовж воріт на Томсена, який спокійно відправив м'яч у ворота. Захист Динамо просто стояв.

35 хв. О це так справи! Після пасу назад від данського захисника голкіпер вибив м'яч прямо в Беланда, який зумів обігнати біля воріт воротаря і віддати пас на Ярмоленка, але той на частку секунди випередив рух м'яча...

33 хв. Нагадують данці про те, що вони також вміють атакувати. Результатом їх дії стали три поспіль кутових.

28 хв. Ну як?! Після подачі кутового Ленс зловив м'яч на ногу, але голкіпер, вже падаючи, встиг дістати того з лінії воріт!

25 хв. Ще більше гравці Динамо тиснути на суперника. Але захист данців стримує натиски.

21 хв. Ах... Ярмоленко вискочив на воротаря, але після його удару м'яч влучив у штангу!

15 хв. Дуже щільно обороняються данці. Важко пробратися через такий захист киянам.

Ольборг - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201411 хв. А ось і відповідь... Еневольдсен точно пробив з лінії штрафної в лівий нижній кут. А м'яч на ногу датчанину скинув Драгович.

10 хв. Фірма від Ярмоленка. Після зміщення з правого флангу в центр і пробив у дальній кут, але трохи не влучив по воротах.

7 хв. На правах команди більш високого класу, Динамо більше володіє м'ячем. Не можна сказати, що це роблять кияни грассивно. Але завести себе потрібно.

3 хв. Контратаку організували господарі. Дальсгор бив з гострого кута, але Рибка зіграв надійно.

Команди на поле. Починаємо!

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Ольборг - Динамо

"Динамо" лідирує в групі J перед грою з данцями.

Група J

1. Динамо - 6 очок
2. Ольборг - 3 очки
3. Стяуа - 3 очки
4. Ріу Аве - 0 очок

Головний тренер "Динамо" Сергій Ребров:

"В цілому скандинавський футбол, і датський зокрема, відрізняється силовою боротьбою. Всі команди дуже добре готові фізично. Зазначу, що "Ольборг" сильний саме командними діями, у них немає яскраво виражених лідерів, але ті, хто виходить на поле, завжди б'ються від першої до останньої хвилини. За рахунок цього вони і досягають результату. Важливо, що нам вдалося донести до своїх гравців сильні і слабкі якості суперника. Я вже говорив, що навіть шість очок, які ми набрали, нічого не дають. Кожна наступна гра для нас вирішальна. Можливо, аналітична група або журналісти вважають, скільки очок потрібно для виходу, але зараз становище у групі таке, що будь-яка втрата очок може залишити нас без плей-офф. Тому ми налаштовані на перемогу".

Кияни і данці чотири рази зустрічалися між собою на євроарені. Три рази здобувало перемогу "Динамо" і один раз команди зіграли внічию. У 1995 році київська команда виграла 1:0 вдома та 3:1 на виїзді. А в 1999 році у Києві була нічия 2:2, а в Данії кияни перемогли 2:1. При чому, нинішній тренер "Динамо" Сергій Ребров відзначився голом у матчі.

"Динамо" в шести домашніх матчах проти клубів з Данії здобуло три перемоги при двох нічиїх і одній поразці. Осібно стоїть відбірковий матч ЛЧ-1997/98, в якому кияни з мінімальним рахунком поступилися "Брондбю".

"Ольборг" у першому поєдинку групи J з рахунком 0:6 програв "Стяуа" - це найбільша поразка в історії Ліги Європи, не рахуючи матчів кваліфікації. Це також самий невдалий поєдинок "Ольборга" як у Лізі Європи, так і в Кубку УЄФА. Данці пропустили десять м'ячів в останніх двох єврокубкових зустрічах на чужому полі.