ru ua

У Путіна займаються створенням передумов для введення військ РФ в Україну восени, - СБУ

У Путіна займаються створенням передумов для введення військ РФ в Україну восени, - СБУ Фото: Віктор Кононенко (УНІАН)

За словами Кононенка, СБУ знає про такі плани і не дасть РФ їх реалізувати

Група в оточені президента Російської Федерації (РФ) Володимира Путіна займається створенням передумов для введення військ Росії в Україну вже восени цього року. Про це на брифінгу повідомив заступник голови Служби безпеки України (СБУ) Віктор Кононенко.

"Ми володіємо інформацією про плани російської сторони, знаємо про існування в оточенні Путіна групи, яка поставила собі за мету створити передумови для введення вже восени цього року в Україну російських військ під приводом захисту російськомовного населення", - зазначив Кононенко.

За словами Кононенка, СБУ знає про такі плани і не дасть РФ їх реалізувати.

"Для цього вони планують задіяти криміналітет, спортсменів, навколокримінальні структури для побиття учасників проросійських заходів і хресних ходів. Але ми не дамо їм реалізувати ці плани, будемо і надалі викривати підривну діяльність російських спецслужб", - додав він.

Нагадаємо, раніше глава Міністерства внутрішніх справ України (МВС) Арсен Аваков повідомляв, що найближчим часом суспільству буде показана мережа міжнародного негативного впливу, який чинить Росія на інформаційне поле України.