На окупований Донбас прибув конвой вантажівок РФ, частина з яких з військовими номерами

НовиниНадзвичайні події    28.07.2017 - 17:25
Фото: ОБСЄ (flickr.com/osce)
Фото: ОБСЄ (flickr.com/osce)

Місія ОБСЄ зафіксувала в Донецькій і Луганській областях конвой вантажівок з "гумдопомогою" РФ

На окупований Донбас прибув конвой вантажівок з Російської Федерації, частина з яких з військовими номерами. Про це йдеться в звіті ОБСЄ за 27 липня 2017 року.

Як повідомляється, місія ОБСЄ зафіксувала в Донецькій і Луганській областях конвой вантажівок з "гуманітарною допомогою з Російської Федерації".

"СММ спостерігала за конвоєм від восьми до десяти покритих білих вантажівок приблизно в 7 км на схід від центру Донецька, що прямував на захід. У складському комплексі на вулиці Баумана, 1а в місті Донецьку беззбройна охорона (чоловік віком близько 40 років) заявила, що десять вантажівок доставили допомогу", - йдеться в повідомленні.

Крім того, повідомляється, що спостерігачі зафіксували в Іловайську конвой з 37 білих вантажівок, що рухаються на північ, у 14 з яких були чорні військові номерні знаки Російської Федерації, а решта - російські цивільні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ не зафіксувала на окупованій території Донецької області повідомлення про відключення електроенергії після відповідного рішення "Укренерго".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top