На окупованих територіях зафіксовано понад 300 порушень свободи слова з 2014

НовиниСуспільство    23.09.2016 - 18:55
Фото: перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова
Захарченко і Плотницький підписали угоду про розведення сил на Донбасі У день підписання угоди про розведення сил місію ОБСЄ не пустили до Петрівського та Золотого

Окупаційна "влада" заблокувала доступ до більш ніж 113 українських сайтів на Донбасі і до 60 - в Криму

Інститут масової інформації в період з березня 2014 року по вересень 2016 року зафіксував на окупованих територіях понад 300 випадків порушення свободи слова. Про це свідчить статистика Інституту, передає прес-служба Міністерства інформаційної політики.

"Ситуація з медіа, яка зараз склалася на окупованих територіях Криму і Сходу України, що характеризується як "інформаційне гетто", - заявила перший заступник міністра інформполітики Еміне Джапарова.

За її словами, на окупованих територіях відключені українські канали, замість них йде незаконне мовлення місцевих телерадіоорганізацій та ліцензіатів Роскомнадзора.

Крім цього, Джапарова повідомила, що окупаційна влада заблокувала доступ до більш ніж 113 українських сайтах на Донбасі і до 60 - в Криму.

"На окупованих територіях Криму і Донбасу повністю відсутня свобода слова, свобода ЗМІ і самовираження", - підсумувала перший заступник міністра інформаційної політики.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна планує запустити иновещание в країнах Близького Сходу.

Читайте в розділі

В Угорщині відбудеться референдум щодо мігрантів

Синагога в Москві, яка піддалася нападу, посилить охорону

У Німеччині не очікують зростання безробіття через біженців

On Top