Один з пасажирів збитого на Донбасі Boeing був знайдений з кисневою маскою

НовиниНадзвичайні події    09.10.2014 - 08:14
Один з пасажирів збитого на Донбасі літака "Малайзійських авіаліній" був знайдений з одягненою на обличчя кисневою маскою.

Один з пасажирів збитого на Донбасі літака "Малайзійських авіаліній" був знайдений з одягненою на обличчя кисневою маскою. Про це розповів міністр закордонних справ Нідерландів Франс Тіммерманс.

За його словами, це означає, що у пасажира був час, щоб зробити це. "Ми не можемо виключати таку можливість", - наводить видання Volkskrant слова міністра. До цих пір передбачалося, що всі пасажири після поразки літака втратили свідомість відразу.

Нагадаємо, за даними Організації об'єднаних націй за 3 жовтня, в Нідерландах пізнані 262 жертви аварії малайзійського Boeing-777 на Донбасі.

Boeing-777 Malaysia Airlines, що виконував рейс MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур, зазнав аварії увечері 17 липня. Лайнер впав в околицях села Грабово Донецької області. На борту перебували 298 чоловік, всі вони загинули. На місці аварії малайзійського Boeing працювали понад сто міжнародних експертів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top