В Одеській області затримали розшукуваного Інтерполом білоруса

НовиниНадзвичайні події    01.10.2016 - 12:03
Фото: пункт пропуску "Платонове"
Фото: пункт пропуску "Платонове"

Громадянина сусідньої країни розшукували за шахрайство, хабарництво та корупцію

Українські прикордонники затримали в Одеській області білоруса, якого розшукує Інтерпол за шахрайство, хабарництво та корупцію. Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

Зазначено, що сьогодні, 1 жовтня, під час здійснення заходів контролю в пункті пропуску "Платонове" прикордонники Подільського загону виявили та затримали громадянина Білорусі, який перебував в міжнародному розшуку по лінії Інтерполу.

"Як було з’ясовано під час перевірки, затриманого розшукують правоохоронні органи Білорусі для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення шахрайства відносно уряду, хабарництво, корупцію та участь у кримінальних організаціях", - йдеться в повідомленні.

Про факт виявлення розшукуваної особи поінформовано чергового Укрбюро Інтерполу в м. Київ. Затриманого передано представникам Національної поліції.

Нагадаємо, днями Сербія екстрадувала в Україну бізнесмена, якого затримав Інтерпол за підозрою в розкраданні майже 20 млн гривень "Державної продовольчо-зернової корпорації України".

On Top