Одеський НПЗ почав запуск після планового ремонту.

Публічне акціонерне товариство "Лукойл-Одеський нафтопереробний завод" 1 квітня почало плановий пуск технологічних об'єктів підприємства після завершення капітального ремонту. Про це повідомляє прес-служба НПЗ.

 В ході ремонтних робіт проведена планова регенерація каталізатора ріформінга, заміна каталізатора гідроочищення та ізомеризації, роботи з реконструкції печі П-1 ріформінга із заміною і переобв'язкою змійовиків для поліпшення її роботи. Крім того, модернізовані компресори ріформінга для підвищення їх надійності і збільшення міжремонтного пробігу.

 Також виконані інші роботи з ревізії і заміні устаткування низки технологічних установок, передбачені програмою капітального ремонту.

Вартість ремонту не повідомляється. Потужності підприємства дозволяють переробляти 2,8 млн т нафти на рік. Компанія Lukoil Europe Holdings B.V. (Голландія) володіє 99,5745% акцій ПАТ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся