Одеський завод дитячого харчування заявляє, що не отримував претензій від РФ

Понеділок 04 серпня 2014 13:05
Одеський завод дитячого харчування повідомляє про відсутність підстав для призупинення ввезення його сокової продукції в Росію, а також про відсутність офіційних претензій з боку Росспоживнагляду до якості й безпеки продукції заводу.

Одеський завод дитячого харчування повідомляє про відсутність підстав для призупинення ввезення його сокової продукції в Росію, а також про відсутність офіційних претензій з боку Росспоживнагляду до якості й безпеки продукції заводу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби заводу.

"У зв'язку із заявою Росспоживнагляду щодо припинення ввезення на територію Російської Федерації української сокової продукції, в тому числі і виробництва Одеського заводу дитячого харчування, ми вважаємо за необхідне поінформувати про відсутність фактів офіційних претензій з боку Росспоживнагляду до якості виробленої нами продукції, а також до її маркування", - йдеться в повідомленні.

Одеський завод заявляє, що вся його продукція, що експортується в РФ, відповідає вимогам законодавства РФ і супроводжується всіма необхідними документами, що підтверджують її якість та безпеку.

Також у повідомленні підкреслюється, що всі необхідні процедури сертифікації виробництва заводу виконувалися в належні терміни і жодних зауважень з боку контролюючих організацій РФ і України на адресу українського виробника не надходило.

Нагадаємо, що з 29 липня 2014 р. Росспоживнагляд призупинив ввезення на територію Російської Федерації української сокової продукції.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся