Одеса вперше стане партнером в проектах ЄС щодо охорони екології Чорного моря, - Труханов

Одеса вперше стане партнером в проектах ЄС щодо охорони екології Чорного моря, - Труханов
Фото: Труханов провів переговори з головами комітетів ЄП та керівниками торговельно-промислових палат

Труханов у Брюсселі презентував європейським колегам інвестиційний потенціал Одеси

Одеса вперше стане партнером в проектах ЄС щодо охорони екології Чорного моря. Про це в коментарі журналістам повідомив мер Одеси Геннадій Труханов.

Зокрема, як стало відомо, Труханов провів переговори з головами комітетів Європарламенту та керівниками торговельно-промислових палат. В результати було прийнято рішення про включення Одеси в європейські проекти з охорони екології Чорного моря.

Під час офіційного візиту в Брюссель, який стартував 19 березня, Труханов презентував європейським колегам інвестиційний потенціал Одеси і можливості бізнес-співпраці. Головними темами стали берегоукріплення та охорона екології Чорного моря - на базі відносин з містами Болгарії і Румунії. Також піднімалися питання транспорту і транспортної логістики, теплоенергетики, енергоефективності.

alt

"Три дні Одеса звучала на всіх рівнях європейських органів влади. Я вдячний всім учасникам зустрічей за приділену нашому місту увагу. Всі без винятку переговори виходили за рамки протоколу і не носили формальний характер, що говорить про великий інтерес європейської спільноти до нашої країни та місту. Ми отримали поради та рекомендації, які дозволять Одесі більш активно взаємодіяти з Європейським союзом і брати участь в різних європейських проектах", - розповів Труханов.

Мер Одеси також підкреслив, що, незважаючи на те, що Україна поки що не є членом Євросоюзу, всі проекти цілком можуть бути реалізовані, і робота над ними почнеться вже найближчим часом.

alt

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся