Одеса найближчим часом отримає 3 тисячі доз вакцини від кору, - Степанов

Одеса найближчим часом отримає 3 тисячі доз вакцини від кору, - Степанов
Фото: Максим Степанов (facebook.comStepanovMV)

За словами голови Одеської ОДА, найбільша потреба у вакцинах саме в Одесі

Наказ про перерозподіл доз вакцини від кору на Одеську область підписали в Міністерстві охорони здоров'я України. Про це голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Максим Степанов повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Зокрема, Степанов зазначив, що найближчим часом 3000 доз препарату з'являться в медичних установах Одеси.

"Нарешті достукалися до МОЗ. Вчора на апаратній нараді дав доручення директору департаменту охорони здоров'я В'ячеславу Полясному особисто виїхати в Київ, в МОЗ, з вимогою (вкотре) видати нам наказ про перерозподіл вакцин від кору. І, нарешті, ми його отримали. Нам дали 3000 доз з Дніпропетровщини. Забирати будемо самостійно, щоб процес не затягнувся. Тому днями в Одеській області будуть в наявності ще 3000 доз. Всі вони залишаться в Одесі. Зараз найбільша потреба у вакцинах саме тут", - зазначив Степанов.

Нагадаємо, за даними прес-служби Міністерства охорони здоров'я, в Україні рівень планової вакцинації проти кору в 2017 виріс більш ніж удвічі порівняно з роком 2016.

Повідомлялося, що за 12 місяців 2017 року по всій Україні було вакциновано 93,3% дітей першої дозою вакцини (1 рік) і 90,7% дітей другої дозою (у 6 років). При цьому в 2016 році менше половини дітей були вакциновані проти кору за графіком - 45,5% дітей у віці 1 рік і 32,1% дітей 6 років.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся