Ліквідація carry trades в парі EUR/JPY опустила євро до відмітки 1,3565 проти долара. За даними фінансової групи "Каліта-Фінанс", не дивлячись на це, трейдери все ще сподіваються на те, що валюта встановить історичний рекорд і перевершить 1,3667 пунктів грудня 2004 р. Під час останньої хвилі підвищення, валютні власті вперше прокоментували курс євро. Коментарі, в яких мовилося про те, що обмінний курс не є проблемою, а ризик інфляції не спадає, до здивування аналітиків не виявилися критикою. Тим часом, економічні дані почали слабшати, так, на відміну від очікувань індекс цін виробників в Германії знизився.
Спочатку в четвер фунт стерлінгів ослабів за рахунок ліквідації carry trades в парі GBP/USD, проте, на американській торговій сесії зміцнився і закінчив сесію на відмітці 2,0018 пунктів. Надалі трейдери чекають індексу роздрібних продажів. Хоча споживчі витрати цього місяця, за прогнозами, зменшаться, різке зростання заробітних плат може підтримати валюту. Звіт, можливо, додасть настрою Банку Англії чергову порцію "хижості". На думку експертів, на даний момент жоден інший ЦБ не потребує підвищення ставок так, як Банк Англії.
На російському валютному ринку 19 квітня котирування долара трохи знизилися, проте, вередньовзвашенний курс долара за підсумками торгового дня збільшився, на тлі коректувального підвищення американської валюти щодо євро в першій частині європейських торгів після падіння, що спостерігалося в попередні дні. При цьому негативним чинником для євро стали опубліковані з ранку дані по індексу цін виробників Німеччини в березні, інфляція в економіці країни, що свідчать про ослаблення, і зниження європейської валюти, що стали причиною, до локального мінімуму 1,3559. Проте, відкіт до мінімальних денних значень учасники ринку використовували для нарощування довгих позицій по євро, внаслідок чого, в другій половині дня пари євро/долар відновила підвищення. Що вийшли о 16:30 мск дані про незначне зниження числа заявок на посібник з безробіття в США минулого тижня не змогли подати підтримки американській валюті, оскільки аналітики прогнозували істотніше скорочення числа безробітних. Дані по безробіттю викликали короткочасний сплеск активності на валютних ринках, спровокувавши підвищення пари євро/долар до денного максимуму 1,3614. Проте, до 17:00 позов ситуація на ринку стабілізувалася, пара повернулася до відмітки 1,359, продовживши рух в бічному коридорі в очікуванні виходу показників індексу ділової активності у виробничому секторі ФРС Філадельфії. У свою чергу, на російському грошово-кредитному ринку в четвер збереглася стабільна ситуація. Сумарні залишки засобів на коррахунках і депозитах кредитних організацій в ЦБ РФ збільшилися на 30,1 млрд крб. - до чергового рекордного рівня 1168,4 млрд крб. Ставки на ринку МБК коливалися на рівні 3,5%-4% річних.