Загальний обсяг нових депозитів в Україні у серпні 2010 р. збільшився до 101 млрд грн

Загальний обсяг нових депозитів у серпні збільшився до 101,2 млрд грн, та перевищив середній обсяг за попередні 12 місяців (90,3 млрд грн). Обсяги депозитів за 12-місячними кумулятивними даними (річне обчислення) збільшилися до 1097,1 млрд грн або на 1,2% у річному обчисленні. Про це йдеться в статистичному випуску НБУ.

Обсяги депозитів домашніх господарств, залучених протягом серпня, зменшилися до 49,6 млрд грн, та були меншими за середній обсяг за попередні 12 місяців (53 млрд грн). Обсяги депозитів за 12-місячними кумулятивними даними (річне обчислення) зменшилися на -0,5% у річному обчисленні. При цьому спостерігалося зростання обсягів депозитів у річному обчисленні у гривні на 0,2%. За строками погашення обсяги депозитів у річному обчисленні зменшилися за короткостроковими депозитами (на -0,9%) та за депозитами на вимогу (на -4,4%), водночас зросли за депозитами з строком погашення від 1 року до 2 років (на 7,3%), та за депозитами з строком погашення більше 2 років (на 2,3%).

Обсяги депозитів нефінансових корпорацій, залучених протягом серпня, зросли до 48,2 млрд грн і були більшими за середній обсяг за попередні 12 місяців (31,7 млрд грн). Обсяги депозитів у річному обчисленні у серпні зросли на 6%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся