В ОБСЄ заявили, що бойовики дізналися про "шкільне перемир'я" зі ЗМІ

В ОБСЄ заявили, що бойовики дізналися про "шкільне перемир'я" зі ЗМІ
Фото: Дарка Оліфер (YouTube.com/TKvideoteka)

Українська сторона закликала зробити все, щоб 1 вересня режим припинення вогню було максимально дотримано

В Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) заявили, що бойовики дізналися про "шкільне перемир'я" зі ЗМІ. Про це повідомила прес-секретар представника України в Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер в Facebook.

"Українська сторона послідовно виконує взяті на себе зобов'язання в рамках угоди про режим тиші з 25 серпня 2017 року. У той же час, режим припинення вогню системно порушується з боку ОРДЛО, що говорить про те, що Російська Федерація і ОРДЛО не дотримуватися досягнутих домовленостей. Про це свідчить відсутність відповідних розпоряджень: за інформацією СММ ОБСЄ, про заклик Тристоронньої контактної групи до режиму тиші з нагоди нового навчального року незаконні збройні формування ОРДЛО дізналися зі ЗМІ", - написала Оліфер.

Вона додала, що українська сторона закликала зробити все, щоб завтра, 1 вересня, режим припинення вогню був максимально дотримано.

"Порушення режиму тиші з боку ОРДЛО повинні бути розслідувані СММ ОБСЄ, а винні - виявлені і покарані з конкретними прикладами і наданням гласності таких випадків. Тристороння контактна група закликала ОРДЛО забезпечити повноцінний і безперешкодний доступ СММ ОБСЄ по всій території Донбасу - від лінії зіткнення до українсько-російського кордону", - уточнила Оліфер.

 

По итогам скайп-встречи ТКГ. Украинская сторона последовательно выполняет взятые на себя обязательства в рамках соглаше...

Опубліковано Darka Olifer 31 серпня 2017 р.

Нагадаємо, Генеральний штаб Збройних сил України закликав війська Російської Федерації на окупованому Донбасі дотримуватися "шкільного перемир'я", яке запроваджене з 25 серпня 2017 року.
 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся