ОБСЄ зафіксувала 75 випадків порушення перемир'я на Донбасі

НовиниСуспільство    30.12.2017 - 03:24
Фото: ОБСЄ на Донбасі (УНІАН)
Фото: ОБСЄ на Донбасі (УНІАН)

У Донецькій області збільшилася кількість порушень режиму припинення вогню

За період з 19:30 27 грудня по 19:30 28 грудня спостережна місія ОБСЄ зафіксувала 75 вибухів у зоні АТО. Про це зазначається у звіті організації від 29 грудня.

"В Донецькій області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом, зафіксувавши, зокрема, більшу кількість вибухів (приблизно 70 проти 10 відповідно)", - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що ввечері 27 грудня в підконтрольному урядові р. Світлодарськ спостерігачі чули 11 вибухів невизначеного походження і приблизно 20 черг і постріли з великокаліберного кулемета і стрілецької зброї.

"В Луганській області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (зафіксувавши 5 вибухів проти 1 відповідно)", - йдеться у звіті.

"СММ зафіксувала бойові броньовані машини в зоні безпеки. 27 грудня у підконтрольних уряду районах СММ виявила 2 броньовані машини (типу БТР) і три розвідувальні машини (БРДМ-2) біля смт Талаківка, а також, ймовірно, 2 броньовані машини типу БТР неподалік с. Павлопіль", - підкреслили в організації.

Нагадаємо, спостерігачі ОБСЄ зафіксували п'ять невідведених одиниць реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) "Град" бойовиків так званих Донецької та Луганської "народних республік" поблизу лінії розмежування на Донбасі.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top