Оприлюднені списки фізичних та юридичних осіб РФ, що потрапляють під санкції Україна

Оприлюднені списки фізичних та юридичних осіб РФ, що потрапляють під санкції Україна
Фото: Петро Порошенко

Указ щодо санкцій проти Росії опубліковано на сайті Президента та набирає чинності з дня його опублікування

На офіційному сайті Президента України Петра Порошенка оприлюднено указ Президента України №549 / 2015о введення санкцій проти РФ. Зокрема, під дію санкції потрапляє 388 фізичних і 105 юридичних Російської Федерації та інших країн, щодо яких застосовуються санкції.

До указу Президента додаються два додатки з повними списками фізичних та юридичних осіб, до яких застосовуються санкції та інші обмежувальні заходи.

Як повідомляється, санкції вводяться строком на 1 рік.

Зокрема, в числі фізичних осіб в списках значаться Йосип Кобзон, Міністр оборони Російської Федерації Сергій Шойгу, один з лідерів сепаратистів на сході України організатор і лідер незаконних збройних формувань, що діяли в Донецькій області, мм. Слов'янську та Донецьку, обіймав посади "міністра оборони" і "головнокомандуючого" військами терористичної організації ДНР Ігор Гиркин (Стрєлков Ігор Іванович), "голова" ДНР Олександр Захарченко, "голова" ЛНР Ігор Плотницький, глава Чеченської Республіки у складі Російської ФедерацііРамзан Кадиров.

До числа юридичних осіб, на яких поширюються санкції, відносяться: ПАТ "Аерофлот - російські авіалінії", Телекомпанія НТВ, "Лабораторія Касперського", телеканали "Перший канал. Всесвітня мережа", а також "РТР-Планета" і "Росія-24", які входять в структуру Федерального державного унітарного підприємства - Всеросійська державна телевізійна і радіомовна компанія, громадський рух "Новоросія", бригада "Привид", Благодійний фонд "Новомучеників і сповідників Христових".

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Документ: фізичні особи, на яких поширюються санкції

Документ: юридичні особи, на яких поширюються санкції

Нагадаємо, сьогодні Петро Порошенко своїм указом постановив ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся