ru ua

Забезпечення безпеки членів королівської сім'ї і VIP-персон в 2009 р. обійшлася Великобританії в 136 млн євро

Забезпечення безпеки членів королівської сім'ї, дипломатів і інших VIP-персон обійшлося в 2009 р. Великобританії в 113 млн фунтів стерлінгів (136 млн євро). Відповідну інформацію обнародувала сьогодні адміністрація поліції Великого Лондона (Metropolitan Police Service). Поліцейська служба здійснює охорону VIP-персон, надаючи їм озброєних і спеціально навчених співробітників як охоронців, передає РБК з посиланням на Associated Press.
Високопоставлені особи, життя яких наражається на небезпеку, включають королеву Великобританії, принца Чарльза, прем'єр-министра Девіда Кемерона і його попередників, а також важливих іноземних персон, які проживають в Сполученому Королівстві, включаючи колишнього Президента Пакистану Первеза Мушаррафа, який під тиском опозиції добровільно пішов у відставку в серпні 2008 р. і переїхав жити до Великобританії.
На тлі заходів по скороченню бюджетного дефіциту, що приймаються урядом країни, багато законодавців наполягають на тому, що витрачати такі великі суми на захист "відомих людей і часто порожніх будинків", щонайменше безрозсудно і закликають скоротити витрати на охорону VIP-персон.