Обсяги будівництва торгових центрів в Європі збільшилися на 50%

НовиниБудівництво    08.08.2013 - 12:46
В Європі активно будуються торгові центри, а обсяги будівництва перевищують показник минулого року на 50%. Примітно, що найбільш активними ринками в цьому сегменті є Росія і Туреччина.

В Європі активно будуються торгові центри, а обсяги будівництва перевищують показник минулого року на 50%. Примітно, що найбільш активними ринками в цьому сегменті є Росія і Туреччина, повідомляє телеканал "Росія 24".

Обсяг будівництва торгових центрів в Європі склав 11,9 млн кв. м, а це на 50% перевищує показник 2012 р. При цьому 74% площ знаходиться в Східній Європі, свідчать дані CBRE.

Лідером ринку залишається Туреччина, де має бути побудовано близько 3,7 млн кв. м таких площ. Загальна кількість об'єктів складає 37.

За Туреччиною слідує Росія, де обсяги будівництва склали 2,88 млн кв. м.

Хоча обсяги ринку великі в Україні, Польщі, Італії і Франції, в Італії показник неухильно знижується.

Примітно, що 60% від всього обсягу зданих в експлуатацію площ припадає на Туреччину.

Зазначимо, в Києві до кінця 2013 р. очікується відкриття 7 нових торгових центрів загальною орендованою площею близько 193,6 тис. кв. м. Про це говориться в огляді консалтингової компанії UTG.

"Обмежене надходження внутрішніх капітальних інвестицій, а також складність отримання фінансових ресурсів і високі ризики девелопменту утримує розвиток будівельної галузі, - відзначив голова департаменту стратегічного консалтингу компанії UTG Віктор Оборський. - Протягом першого півріччя 2013 р. загальна ринкова пропозиція якісних торгових центрів в м. Київ поповнилося введенням 2 нових об'єктів (ТРЦ "Полярний", ТРЦ "Мармелад") і склало близько 930 тис. кв. м".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Київ
On Top