Обсяги контрактів, які планує підписати харківський "Турбоатом", складають близько 100 млн дол
Обсяги контрактів, які планує підписати харківський «Турбоатом» за підсумками сьогоднішньої російсько-української наради в Харкові, складають близько 100 млн дол. Про це повідомив сьогодні директор «Турбоатома» Віктор Суботін, передає кореспондент РБК-Україна.
За словами В.Суботіна, домовленості стосуються постачання в РФ конденсату і турбін для 3 енергоблоку Ростовської АЕС. Завтра з ранку підприємство Нижегородська інжинірингова компанія «Атоменергопроект» планує сплатити харківському підприємству аванс за рахунок якого завод має намір почати підготовку устаткування для виконання контракту. Термін постачання конденсату для російської АЕС 1 рік.
На «Турбоатомі» обіцяють поставити устаткування до травня 2011 р. Робота підприємства буде у три зміни. У перспективі постачання устаткування для 4 енергоблоку Ростовської АЕС.