Обсяг роздрібних продажів споживчих товарів в КНР в 2015 р. перевищить 5 трлн дол., - міністр торгівлі Китаю

Китай, ймовірно, стане найбільшим споживчим ринком у світі до 2015 р. завдяки прискоренню процесу урбанізації і безперервному зростанню рівня доходів населення. Про це заявив міністр торгівлі КНР Чень Демін, передає телеканал "Росія 24".

Обсяг роздрібних продажів споживчих товарів в КНР, за оцінками Деміна, перевищить 5 трлн дол. в 2015 р. За підсумками 2011 р. обсяг роздрібних продажів у США, що займає за цим показником перше місце в світі, склав 4,6 трлн дол. При цьому обсяг персонального споживання в США в 2011 р. перевищив 37,6 трлн дол.

Міністр торгівлі Китаю відзначив високе зростання споживчого попиту на послуги в сфері обслуговування на дому, освіти, медицини та охорони здоров'я. Влада очікує, що швидко зростатиме попит на послуги в області фінансів, технологій, туризму.

Ринок послуг Китаю в 2011 р. оцінювався в 419,1 млрд дол. і був четвертим за величиною у світі, тоді як в 2000 р. його ємність не перевищувала 66 млрд дол.

Кількість китайських туристів, які виїжджають за кордон, до 2015 р. досягне 88 млн людей, прогнозує Демін.

Нагадаємо, ВВП Китаю в I кварталі 2012 р. уповільнив зростання до 8,1% у річному вирахуванні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся