Обсяг виробництва товарного зерна в Хейлунцзяні перевищив рекордні 50 млн т

За даними обстеження Державного статистичного управління КНР, у провінції Хейлунцзян (Північно-Східний Китай) цього року обсяг виробництва зернових побив новий історичний рекорд і склав 50,13 млн тонн, що на 6,6 млн тонн, або на 15,2% більше, ніж минулого року, повідомляє Сіньхуа.

Таким чином, вже 7 років поспіль у Хейлунцзяні відзначають великий урожай зернових. За повідомленням агрономів, цього року високий урожай у провінції отримано завдяки збільшенню урядових асигнувань на сільськогосподарське виробництво та підвищенню рівня техноємкості у вирощуванні зернових культур, а також сприятливим погодним умовам в останні кілька місяців.

Провінція Хейлунцзян - найбільша китайська база з виробництва товарного зерна. 2010 року посівна площа зернових культур тут сягнула 11,45 млн гектарів, збільшившись на 0,6% порівняно з минулим роком; найбільше зросла посівна площа під рисом і кукурудзою.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся