Обама повідомив про найближчі зміни в зовнішній і внутрішній політиці США

Президент США Барак Обама в своєму щотижневому зверненні до нації повідомив про найближчі зміни в зовнішній і внутрішній політиці країни. Відповідно до опублікованого тексту звернення, мета "війни з терором", розпочатої попередником Обами - Джорджем Бушем-молодшим, вже майже досягнуто. Кошти ж, зекономлені після закінчення військових дій в Іраку і Афганістані, планується пустити на скорочення дефіциту бюджету, а також охорону здоров'я та освіту.

"Америка воювала вже більше 10 років, тепер, коли війна майже закінчена, настав час вирішити найбільш актуальні для США питання і проблеми. Саме тому я запропонував конгресу направити кошти, які ми не використовуємо на військові потреби, на відновлення Америки", - сказав Обама .

Також він зазначив, що частина коштів піде на проекти, спрямовані на надання "допомоги середньому класу американців".

Нагадаємо, 17 квітня повідомлялося, що соціологічне опитування, проведене Ipsos спільно з Reuters, показало, що відрив між основними претендентами на крісло Президента США Бараком Обамою і Міттом Ромні скоротився до 4%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся