Обама звернувся до нації у зв'язку з ураганом, що насувався "Айрін"

НовиниНадзвичайні події    26.08.2011 - 21:08

Рухомий вздовж Східного узбережжя США ураган "Айрін" може, за наявними у американських метеорологів даними, досягти історичних масштабів. З таким попередженням на адресу співгромадян, які проживають на Атлантичному узбережжі США, виступив сьогодні президент Барак Обама, який завершив відпустку на острові Мартас-Він'ярд в 7 км від узбережжя Массачусетса поблизу мису Кейп-Код. Про це повідомляє Associated Press.
"Усі свідчення вказують на те, що цей ураган увійде в історію", - підкреслив господар Білого дому. У зв'язку з цим він настійно закликав співвітчизників, що перебувають у потенційній зоні стихійного лиха, суворо дотримуватися розпорядженням рятувальних служб та місцевої влади, не затягувати з підготовкою до виникнення надзвичайних ситуацій і у жодному випадку не ігнорувати накази про примусову евакуацію у разі їх надходження.
Обама запевнив, що влада США добре підготувалася до майбутнього розгулу стихії. За його словами, декілька годин раніше він провів селекторну нараду з керівниками зацікавлених міністерств і відомств з метою упевнитися в тому, що "ми задіємо всі федеральні ресурси і належним чином розміщуємо їх, щоб впоратися не тільки зі штормом, але і його наслідками".
Нагадаємо, 24 серпня 2011 р. сформувався в Карибському морі ураган "Айрін", який посилився до третьої категорії небезпеки. За даними Національного центру США по спостереженню за ураганами, максимальна швидкість вітру в центрі вихору досягає 185 км/ч. При цьому швидкість "Айрін" може ще збільшитися в найближчі дні. "Айрін" - дев'ятий у нинішньому сезоні ураган в Атлантиці.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top