ОАЕ оголосили про плани побудувати міні-місто на Марсі до 2117

ОАЕ оголосили про плани побудувати міні-місто на Марсі до 2117
Фото: ОАЕ оголосили про плани побудувати міні-місто на Марсі до 2117

Також була представлена презентація макета самого міста

Влада Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) оголосила про проект будівництва першого міні-міста на "червоній планеті" - "Марс 2117" - у співпраці з провідними міжнародними організаціями та науково-дослідними інститутами. Про це повідомляє Gulf News.

Так, про проект оголосили прем'єр-міністр ОАЕ, правитель емірату Дубай Мухаммед бен Рашид Аль Мактум, а також спадкоємний принц Абу-Дабі, заступник Верховного головнокомандувача Збройними силами ОАЕ Мухаммед бен Заїд Аль Нахайян в ході Всесвітнього урядового саміту.

Як наголошується, національна столітня програма ОАЕ включає в себе план підготовки еміратських наукових кадрів, які зможуть забезпечити доставку людей і продуктів харчування на Марс. Проект буде зачіпати дослідження транспортних засобів, енергетики та продуктів харчування на Марсі. Крім того, була представлена презентація макета самого міста.

Нагадаємо, Китай має намір направити дві великі дослідницькі місії на Марс, а також космічний зонд на Юпітер.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся